Dominika Kojro
facebook.com/DominikaKojroactingyoga
Wiadomości Pikio - 4 Marca 2019

Dominika Kojro: Instagram, wiek, w ciąży, biografia, Pierwsza Miłość

Dominika Kojro - Instagram, wiek, w ciąży, biografia i Pierwsza Miłość - to najczęściej wyszukiwane frazy dotyczące aktorki, która w serialu Polsatu wciela się w postać sympatycznej Oli Król. Dorobek aktorski Kojro nie jest obszerny, ponieważ teraz skupia się przede wszystkim na pasjach sportowych i to w ich obszarze się obecnie rozwija.

Dominika Kojro - jedna z gwiazd serialu Pierwsza Miłość, która skradła serca niektórym widzom, a większość z nich kojarzy ją jako zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa.

Aktorka nie występuje w każdej produkcji, do której dostaje angaż, raczej traktuje swoją pracę bardzo wybiórczo i tylko najciekawsze propozycje trafiają w jej gust. Właśnie dlatego na jej dorobek artystyczny składa się zaledwie kilka produkcji filmowych i telewizyjnych.

Dominika Kojro: biografia. Dominika Kojro: wiek - więcej informacji o aktorce

Aktorka urodziła się 10 lipca 1984 roku, więc obecnie ma 34 lata i pochodzi z Olsztyna. Edukację nabyła w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu na wydziale aktorskim, który ukończyła w 2009 roku.

Jeszcze podczas studiów została nagrodzona za rolę modelki i Ewusi w przedstawieniu "Trzema krzyżykami" na XXVII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, a w 2013 roku aktorka została wyróżniona na przedstawienie "Jolie" w reżyserii Jakuba Roszkowskiego na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Monodramatu Współczesnego w Warszawie.

Obrazy Pikio

Na jej dorobek aktorski składają się przede wszystkim seriale: Pierwsza Miłość, w której gra od 2004 roku, czyli samego początku istnienia, Przyjaciółki, gdzie wciela się w Sylwię, Głęboka Woda, czy Na dobre i na złe. Dominika Kojro zagrała również w filmie fabularnym emitowanym w telewizji - Cisza. Od 2011 roku jest związana z Teatrem Polskim we Wrocławiu.

Widzowie, którzy nie są fanami polskich seriali, na pewno kojarzą ją z kampanii reklamowej żelu punktowego do cery trądzikowej Mediqskin Plus.

Dominika Kojro: Instagram

Oprócz aktorstwa Dominika Kojro pasjonuje się sportem, a w szczególności jogą, która stała się nieodłącznym elementem jej życia i największą pasją. Aktorka prowadzi zajęcia i szkolenia w wielu szkołach jogi. To właśnie ze sportem związane są jej konta na portalach społecznościowych. Instagram i Facebook Dominiki Kojro pokazują ją raczej od strony joginki, która zaraża swoją pasją do sportu i zdrowego trybu życia oraz podróżowania, niżeli odkrywa rąbka tajemnicy o życiu prywatnym aktorki.

Obrazy Pikio

Dominika Kojro Pierwsza Miłość, Dominika Kojro w ciąży

Dominika Kojro w serialu Polsatu Pierwsza Miłość wciela się w rolę Aleksandry Król, córki Grzegorza i siostry Błażeja. Wraz z bratem, Sabiną Weksler oraz kilkoma bohaterami serialu, chodzą do tego samego liceum. Postać dojrzewa na oczach widzów, razem z nimi - na przestrzeni lat - zamienia się z nastolatki w dojrzałą kobietę.

Dziewczyna zawsze była spokojna i grzeczna, więc zarówno dla ojca, jak i widzów było wielkim zaskoczeniem, kiedy Ola oznajmiła, że jest w ciąży. Był to, jak się okazało, tylko pretekst, aby zatrzymać ojca w domu. Jednak nie zawsze losy bohaterki układały się tak kolorowo. Ola przez dłuższy czas zmagała się z uzależnieniem od narkotyków. Jej perypetie nadal możemy śledzić z odcinka na odcinek w serialu Pierwsza Miłość.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Joanna Kulig: Instagram, mąż, w ciąży. Kim jest gwiazda Zimnej Wojny?
  2. Aleksandra Kisio: Instagram, matka, mąż. wzrost. Kim jest aktorka?
  3. Jan Jankowski: aktor, Marcin Jankowski, Michał Jankowski, partnerka
  4. Andrzej Młynarczyk: Żona, wiek, wzrost, Instagram, gdzie mieszka?
  5. Anita Poddębniak: Janusz Chabior to jej mąż. Kim jest aktorka?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News