babka kiepska1
youtube.com/funnymovies
Patryk Przybyłowski - 13 Grudnia 2018

Babka Kiepska: ile miała lat najbardziej lubiana postać serialu?

"Świat według Kiepskich" należy do grona seriali, które zmieniły obraz polskiej telewizji. W grupie najbardziej popularnych postaci produkcji znajduje się bez wątpienia bohaterka odgrywana przez Krystynę Feldman. Babka Kiepska ile miała lat, jakie skrywała tajemnicę i jakie są jej największe cytaty?

Babka Kiepska ile miała lat? To jedno z pytań nurtujących fanów serialu, który od zawsze mieli do czynienia ze starszą postacią. Jednak nie jest to jedyna kwestia, która do dzisiaj porusza tysiące sympatyków serialu.

Babka kiepska imię

Matka Haliny Kiepskiej była kobietą bardzo charakterystyczną. Skupiając całą swoją uwagę na jej ekscentrycznym zachowaniu widzowie mogli pominąć bardzo ważny szczegóły, a konkretnie to, jak na imię ma Babka Kiepska. Spieszymy z pomocą i przypominamy, że staruszka mieszkająca przy ulicy Ćwiartki 3/4 dostała na chrzcie Rozalia.

Babka kiepska ile miała lat

Babka Kiepska dożyła doprawdy pięknego wieku. Postać odgrywana przez Krystynę Feldman urodziła się w 1901 roku, co oznacza, że w momencie emisji pierwszego sezonu miała już 96 lat. W ostatnim odcinku, w którym mogliśmy oglądać Rozalię Kiepską, staruszka miała już 105 lat.

Babka Kiepska ostatni odcinek

Po raz ostatni Babka Kiepska wystąpiła w "Świecie według Kiepskich" w 482 odcinku serialu, który nosił tytuł "100 jaj". Jednak już wtedy nie pokazano jej na wizji, a telewidzowie mogli jedynie usłyszeć jej głos. Babka kiepska została zmarła w tym samym czasie, kiedy z tego świata odeszła Krystyna Feldman.

Babka Kiepska śmierć: Rozalia Kiepska nie żyje

Krystyna Feldman zmarła 24 stycznia 2007 roku. Została znaleziona w swoim poznańskim mieszkaniu. Jej ciało spoczęło na cmentarzu Miłostowskim w alei Zasłużonych. Pochowano ją zgodnie z ostatnią wolą ubraną w kostium z ostatniego spektaklu w jakim wystąpiła, monodramu "I to mi zostało".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej

Świat według kiepskich Babka Kiepska cytaty

Babka Kiepska była prawdopodobnie najbardziej charakterystyczną postacią w "Świecie według Kiepskich". Do kanonu przeszło wiele powiedzeń, których używała na co dzień. Fani najbardziej zapamiętali jej pieszczotliwy zwrot do zięcia "ty kanalio!". Nie raz w stronę Ferdka Kiepskiego rzuciła również tekst odnośnie jej upragnionych pieniędzy "oddawaj moją rentę. Ale nie brakowało również innych, jednorazowych perełek:
  • Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali, to się obali, Polak mieć musi łeb i dupę ze stali
  • Prostata! Precz z komuną! Niech żyje Koziołek Matołek!
  • I nadeszły piękne czasy: śmiechy, tańce, wygibasy. Wszyscy się kochają szczerze, ale ja im gówno wierzę
ZOBACZ TAKŻE
  1. Jolanta Kwaśniewska pochodzenie: Służby inwigilowały byłą pierwszą damę
  2. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Córka poszła w ślady taty
  3. Potrawy na Boże Narodzenie smacznie i tanio. Nie musisz wydawać fortuny!
  4. Robert Lewandowski: Wykształcenie nie było jego mocną stroną, wtedy to zrobił
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News