Biedronka daje darmowe produkty
ARKADIUSZ ZIOLEK East News
Monika Majko - 5 Lutego 2021

Tylko dzisiaj Biedronka oferuje darmowe produkty. Trzeba się spieszyć

Sieć sklepów Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę dla swoich klientów. „Zdobyć” można aż 12 darmowych butelek piwa. To kolejna odsłona popularnej promocji, która tym razem będzie obowiązywać jedynie w piątek 5 lutego.

Biedronka po raz kolejny rozdaje produkty za darmo. Tym razem klienci mogą skorzystać z promocji i zaopatrzyć się w kilkanaście dodatkowych butelek wybranego piwa. Jednak żeby skorzystać z oferty trzeba spełnić określone warunki.

Biedronka po raz kolejny rozdaje piwo

Ta promocja jest już dobrze znana klientom marketów sieci Biedronka, a wielbiciele piwa z niecierpliwością czekali na jej kolejną odsłonę. Tym razem wyjątkowa oferta będzie obowiązywać jedynie dzisiaj, a wszyscy, którzy chcą z niej skorzystać, powinni się pośpieszyć.

Zasady promocji są proste, jednak by z niej skorzystać, należy posiadać kartę Moja Biedronka. Klient musi wybrać 24 piwa w butelce z listy marek biorących udział w promocji. Do wyboru są produkty m.in. marki Żywiec, Carlsberg, Heineken, Desperados oraz Somersby.

Następnie z piwami należy udać się do kasy i tam zeskanować swoją kartę moja Biedronka. Po tej czynności rachunek za zakupy zostanie pomniejszony o kwotę wartości 12 najtańszych piw w naszym zestawie. To oznacza, że zapłacimy jedynie za połowę produktów, tym samym resztę dostając w gratisie.

6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w Rumunii6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w RumuniiCzytaj dalej

Warto przypomnieć, że ze względu na obostrzenia w handlu przez trudną sytuację w kraju związaną z pandemią koronawirusa, sieć Biedronka zdecydowała o wydłużeniu godzin otwarcia wybranych marketów na terenie całego kraju. Za jej przykładem poszły również inne sieci.

- Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo - tłumaczył Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

- Chcąc umożliwić klientom robienie zakupów także w godzinach późnowieczornych, w ostatnim czasie podjęliśmy decyzję o wydłużeniu godzin funkcjonowania większości sklepów Kaufland, które po zmianie są otwarte w godz. 6-23 - powiadomiło z kolei biuro prasowe Kaufland Polska Markety, cytowane przez portal tvn24.pl.

Podobne promocje mają na celu zwiększenie ruchu w sklepach przed weekendem i są stosowane również przez inne wielkie sieci sklepów. Niedawno podobną ofertę przygotowała dla swoich klientów firma Lidl, która oferowała piwo w opcji 9+9 gratis.

Sieć Biedronka zaliczyła jednak niedawno poważną wpadkę związaną z promocją piwa. Wydrukowano błędne ceny, a w wyniku pomyłki 12-pak piwa Harnaś kosztował 1,69 zł, a jedna puszka zaledwie 14 groszy. Sklep szybko naprawił błąd.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP/Wiadomości handlowe

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News