Biedronka przekaże paczki dzieciom
Unsplash.com Imants Kaziļuns (ZDJĘCIE POGLĄDOWE)
Monika Majko - 5 Stycznia 2021

Biedronka rozdaje zupełnie za darmo paczki dla dzieci. Rodzice powinni się pospieszyć

Biedronka po raz kolejny rozda rodzicom darmowe paczki dla dzieci. Ruszyła tegoroczna odsłona akcji „Paczka powitalna Dada”. Sieć popularnych dyskontów spożywczych wraz z firmą Dada w tamtym roku przekazała prezenty dla 60 tysięcy noworodków w kraju.

Biedronka po raz kolejny przekaże darmowe prezenty rodzicom dzieci urodzonych w 2021 roku. Jak zapewniła sieć popularnych marketów, akcja „Paczka powitalna Dada”, która powstała w lutym 2020 roku, obejmie również kolejny rok.

Biedronka rozda prezenty dzieciom urodzonym w 2021 roku

Sieć marketów Biedronka kusi swoich klientów coraz to nowymi ofertami, a także wyjątkowymi promocjami. Sklepy przewidują m.in. specjalne obniżki cen wybranych produktów dla seniorów, którzy dokonają zakupów w wyznaczonych do tego godzinach. Firma wyciągnęła również rękę do młodszych klientów i przygotowała specjalną akcję dla przyszłych rodziców.

Paczka powitalna Dada” to wspólna akcja sieci Biedronka oraz firmy Dada. Specjalna promocja po raz pierwszy ruszyła w lutym 2020 roku i ma na celu dodatkowe wsparcie rodzin. W zeszłym roku do rodziców noworodków trafiło aż 60 tysięcy paczek powitalnych.

Sieć dyskontów spożywczych właśnie poinformowała, że akcja „Paczka powitalna Dada” będzie kontynuowana również w 2021 roku. Przedstawiciele firmy zachęcili wszystkich przyszłych rodziców do skorzystania z okazji i zarejestrowania się na stronie www.dadaclub.pl w celu otrzymania paczki.

Wielki smutek. Przekazano wiadomość o śmierci trzech pielęgniarekWielki smutek. Przekazano wiadomość o śmierci trzech pielęgniarekCzytaj dalej

– Dla Biedronki to wielki zaszczyt wspierać indywidualnie każdą z nich w tym szczególnym dla nich momencie. W ten sposób podkreślamy, jak istotne jest dla nas towarzyszenie mieszkańcom naszego kraju w najważniejszych momentach i dzielenie z nimi codziennych chwil szczęścia – przekazała Estera Rink, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka, zacytowana w komunikacie sieci.

– Również w 2021 roku zachęcamy przyszłych rodziców do wzięcia udziału w akcji – ogłosiła Estera Rink.

W paczce powitalnej przygotowanej przez Biedronkę i firmę Dada rodzice noworodków znajdą pieluszki Dada Extra Care w rozmiarze 2, nawilżane chusteczki Dada Extra Care Sensitive oraz papierowe patyczki dla niemowląt również firmy Dada.

Dodatkowo, dla członków Dada Club firmy przewidziały kolejne niespodzianki i specjalne zniżki. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa paczki powitalne w ramach akcji dostarcza również Poczta Polska.

By zgłosić swoje dziecko do akcji, rodzice noworodków z 2021 roku powinni zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl. Później wystarczy tylko poczekać, aż paczka zostanie dostarczona do naszego domu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News