Julia Wieniawa pochwaliła się sukcesem
Piotr Molecki/East News
Irmina Jach - 5 Lutego 2021

Julia Wieniawa ogłosiła wspaniałą wiadomość. Jej film odniósł wielki sukces

Julia Wieniawa pochwaliła się kolejnym sukcesem. Młoda aktorka zyskała aprobatę fanów z Polski i z zagranicy. Film, w którym ostatnio zagrała, bije rekordy popularności.

Julia Wieniawa, mimo młodego wieku, ma na swoim koncie osiągnięcia, których mogą pozazdrościć jej bardziej doświadczone koleżanki. Ostatni rok był dla niej niezwykle owocny. Role w popularnych produkcjach i programie „Taniec Gwiazdami” przyniosły jej nie tylko sławę, ale także dodatkowe fundusze.

Julia Wieniawa pochwaliła się sukcesem

Artystka nie próżnowała nawet w czasie pandemii. Nieustannie chwaliła się kolejnymi projektami, do których została zaangażowana. Julia Wieniawa, dzięki pomocy mamy, która pełni rolę jej menadżerki, stała się jedną z najbardziej przedsiębiorczych gwiazd w polskim show-biznesie.

Aktorka może pochwalić się również udanym życiem uczuciowym. Po głośnych rozstaniach z Antkiem Królikowskim i Aleksandrem Milwiw-Baronem odnalazła szczęście u boku wieloletniego przyjaciela, Nikodema Rozbickiego.

Para przestała ukrywać łączące ich uczucie i chętnie chwali się w sieci zdjęciami z romantycznych wyjazdów i chwil spędzonych we dwoje. Niedawno Julia Wieniawa wprowadziła się do luksusowego apartamentu wartego ponad 2 mln złotych. Gwiazda często gości u siebie partnera.

6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w Rumunii6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w RumuniiCzytaj dalej

Podczas ostatniej transmisji na żywo na Instagramie aktorka pochwaliła się kolejnym osiągnięciem. Okazało się, że film, w którym wcielała się w główną rolę, został okrzyknięty jedną z czterech najpopularniejszych produkcji w serwisie Netflix.

Przewrotny horror „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zarówno kinomani, jak i krytycy filmowi uważają, że to jedna z najbardziej odkrywczych produkcji, jakie powstały w ostatnim czasie.

Film przyciągnął nie tylko uwagę Polaków, ale także osób z zagranicy, dzięki czemu Julia Wieniawa zyskała międzynarodową sławę. Wielu telewidzów postanowiło pochwalić aktorkę za jej talent i wizerunek sceniczny.

- Mam wielu nowych obserwujących z innych krajów, którzy proszą mnie o mówienie po angielsku. Myślicie, że powinnam się zgodzić? - zapytała Julia Wieniawa podczas ostatniej relacji.

Julia Wieniawa ma dopiero 22 lata, ale już może pochwalić się imponującym dorobkiem. Trzymacie kciuki za rozwój jej kariery?

Julia Wieniawa odniosła sukces

Źródło zdjęcia: Instagram @juliawieniawa

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Party.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News