Barbara Kurdej-Szatan mroczna strona
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 19 Lutego 2021

Kłopoty w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan? Udokumentowano pewną sytuację

Pozory czasem mogą mylić, ale małżeństwa idealne nie istnieją, co może potwierdzać związek Barbary Kurdej-Szatan. Niedawno aktorka miała pokłócić się ze swoim mężem, wychodząc z nowego apartamentu. Jak donoszą fotoreporterzy, między małżonkami doszło do spięcia. Znajomi gwiazd natomiast wcale się nie dziwią, że atmosfera między Barbarą i Rafałem jest napięta. Wszystko przez przedłużający się remont.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez „Wirtualną Polskę” Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał mieli wdać się w sprzeczkę, opuszczając nowy apartament. Jednymi ze świadków sytuacji byli fotoreporterzy. Z relacji znajomych gwiazd wynika, że sytuacja między małżonkami już od jakiegoś czasu jest napięta.

Wszystko przez nowe mieszkanie, które Barbara Kurdej-Szatan kupiła razem z mężem. Jak donosi „Wirtualna Polska", para znalazła się w posiadaniu apartamentu o powierzchni 170 metrów kwadratowych wartego 2,5 miliona złotych. W związku z przeprowadzką zaszły jednak poważne utrudnienia.

Barbara Kurdej-Szatan ma dość przekładania przeprowadzki

Jak informuje „Wirtualna Polska”, Barbara Kurdej-Szatan miała przeprowadzić się z rodziną do nowego mieszkania już we wrześniu 2020 roku. Jednak remont zaczął się przedłużać przez pandemię koronawirusa.

Aktorka zacisnęła zęby i postanowiła przełożyć przeprowadzkę na grudzień zeszłego roku. Jednak okazało się, że i wtedy było to niemożliwe. Z powodu pandemii pracownicy zajmujący się remontem mają wydłużony czas oczekiwania na materiały budowlane.

Doradca premiera o nowym rozporządzeniu ws. maseczek. Minister zdrowia dementuje jego słowaDoradca premiera o nowym rozporządzeniu ws. maseczek. Minister zdrowia dementuje jego słowaCzytaj dalej

Obecnie zbliżamy się do końca lutego, a pani Barbara nadal czeka na to, by móc wreszcie zadomowić się w nowym apartamencie. Znajoma aktorki twierdzi, że to powoduje coraz większe nerwy w małżeństwie.

Barbara Kurdej-Szatan powoli traci cierpliwość. Remont jej nowego apartamentu nieustannie się przedłuża i nie ma szans, by cokolwiek przyspieszyć. Data przeprowadzki wciąż jest wielką niewiadomą, a to, jak nic innego, wyprowadza aktorkę z równowagi – mówi znajoma aktorki na łamach tygodnika „Na żywo”.

Sytuacja pandemiczna ma też wpływ na życie zawodowe Barbary i Rafała. Jak sugeruje „Wirtualna Polska”, para ma dobrze płatne zajęcia, ale ich budżet uległ zmniejszeniu, co także rodzi napięcie.

Ostatnio puszczają im nerwy, bo przedłużająca się pandemia pokrzyżowała im plany zawodowe, a to z kolei przekłada się na mniejszy budżet. Nie mogą wykończyć swojego gniazdka – osobę z otoczenia aktorki cytuje „WP”.

Wakacje na Zanzibarze miały uspokoić Barbarę Kurdej-Szatan

W pewnym momencie Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zapomnieć na chwilę o wszystkim i udać się na wakacje na Zanzibar. Chociaż para bez wątpienia mogła się nieco zrelaksować w ciepłym regionie, trudno mówić o pełnym odpoczynku, ponieważ wówczas nie wiedziała, czy zostanie ponownie zatrudniona w reklamie.

Umowa została przedłużona, ale tylko na kilka miesięcy. Dla Basi to i tak dużo, i pewne pieniądze – informuje znajoma Barbary cytowana przez „WP”.

Trudno się dziwić aktorce. Nie trzeba być gwiazdą, żeby wiedzieć, ile nerwów wywołuje remont nowego mieszkania i oczekiwanie na jego odbiór. Zwłaszcza że w dobie pandemii o stres i komplikacje nie jest trudno.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o walce o spadek po Krystynie Sienkiewicz. O prawo do majątku, którego wartość może wynosić nawet 4 miliony złotych, ubiega się jej adoptowana córka. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News