16-letnia Asia
Facebook/ LO Złoczew
Artur Łokietek - 1 Marca 2021

Zniknęła 16-letnia Asia. Każda wiadomość jest na wagę złota

Zaginęła 16-letnia Asia Gibka. Policja prosi o dzielenie się jakimikolwiek informacjami związanymi z tym, co może dziać się z nastolatką. Publikujemy opis jej wyglądu oraz informacje dotyczące ubrań, które miała na sobie w dniu zaginięcia.

Dotarła do nas kolejna dramatyczna informacja. Zaginęła zaledwie 16-letnia Asia. Policja oraz rodzice proszą o współpracę, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu nastolatki.

W miniony piątek w godzinach wieczornych rozpoczęły się poszukiwania 16-letniej Joanny Gibkiej, która jest mieszkanką gminy Burzenin w województwie łódzkim. Na co dzień mieszka w miejscowości Niechmirów niedaleko Złoczewa.

Ostatni raz widziano dziewczynę 26 lutego (piątek) około godziny 21:20 (lub po godzinie 22 jak podają inne źródła) w jej domu w Niechmirowie. Przed zniknięciem pozostawiła po sobie list, aczkolwiek nie ujawniono jego treści.

Nastolatka jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Złoczewie. Szkoła również włączyła się do poszukiwań.

- W piątek wieczorem zaginęła uczennica naszej szkoły Joanna Gibka. Ostatni raz widziano ją w 26.02. po godzinie 22.00 w Niechmirowie. Była ubrana w czarne dresy i czarną bluzę. Jeżeli ktoś ją widział prosimy o pilny kontakt – czytamy na Facebooku.

Nie żyje Andrzej RozmusNie żyje Andrzej RozmusCzytaj dalej

Zaginęła 16-letnia Asia, policja prosi o pomoc

Asia ma 168 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Jej włosy są proste do ramion, farbowane na kolor ciemny blond, zaś oczy mają kolor niebieski.

- Twarz owalna, uszy lekko odstające, nos lekko garbaty, znamię w postaci pieprzyka po prawej stronie brody – czytamy na portalu „lodz.se.pl”.

W dniu zaginięcia ubrana była w dresowe spodnie koloru czarnego z elementem charakterystycznym w postaci czerwonego sznurka na lewej nogawce. Miała na sobie także polarową bluzę koloru czarnego z żółtym kołnierzem od środka. Na nogach buty typu trapery, również czarne, wiązane z zamkami po bokach.

Rodzice i policjanci proszą o udostępnianie jakichkolwiek informacji dotyczących miejsca pobytu dziewczyny. Numer telefonu mamy Joanny, podany w serwisie Facebook przez LO Złoczew to 793 595 061.

Policja prosi natomiast o dzielenie się informacjami z Komisariatem Policji w Złoczewie. Pod numerem telefonu 47 845 19 50 będziemy mogli dodzwonić się w godzinach 06:00 - 22:00, zaś nr 47 845 17 05 lub 47 845 17 07 do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu są całodobowe.

Zaginęła Asia

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: lodz.se.pl, belchatow.naszemiasto.pl, Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News