Anna Skura - zdjęcia
instagram.com/@whatannawears
Adrian Sobolewski - 3 Czerwca 2019

Kim jest mąż Anny Skury? Gwiazda mówi o swojej rodzinie

Anna Skura jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Liczba osób śledzących ją w mediach społecznościowych powiększa się z dnia na dzień. Kim jest influencerka i co o niej wiemy? Mamy sporo informacji dotyczących jej najbliższej rodziny - zadziwią was imiona jej małego dziecka!

Anna Skura - kim jest była uczestniczka trzeciej edycji programu Agent - Gwiazdy? Jej konto na Instagramie śledzi ponad 300 tysięcy osób, ale najbardziej znana jest ze swojego bloga, na którym pisze o swoim życiu, ale także o modzie i podróżach. Kim dokładnie jest celebrytka i co wiemy o jej rodzinie? Przeczytajcie artykuł - szczegóły z jej życia są naprawdę ciekawe!

Anna Skura - mąż

Anna Skura jest znana ze swoich podróży i niesamowicie aktywnego stylu życia. Blogerka biega na długie dystanse, uprawia pole dance, ćwiczy, wspina się także na najwyższe szczyty świata. Aby wykonywać takie czynności warto mieć partnera, z którym można dzielić swoje ekstremalne pasje. Na szczęście w 2015 roku influencerka znalazła taką osobę - jest to Marek Warmuz, podróżnik i surfer, który założył pierwszą polską bazę surfingową w Maroko i odwiedził ponad 80 krajów.

Dziewczyna Gimpera - kim jest?Kim jest była dziewczyna Gimpera? Historia tej miłości nie jest prostaCzytaj dalej

Przez pierwsze lata związku blogerka nie przepadała za umieszczaniem wspólnych zdjęć ze swoim mężem w mediach społecznościowych - może dlatego, że bardzo pragnęła pielęgnować związek w spokoju, bez ingerencji osób trzecich. Jednak jakiś czas temu, z okazji trzeciej rocznicy ślubu, zaprezentowała na swoim blogu piękne zdjęcia ze swojej ceremonii zaślubin. Były one bardzo niezwykłe, ponieważ odbyły się w Zanzibarze, czyli na końcu świata - jak sama Anna Skura nazwała to miejsce. Para wygląda na niesamowicie szczęśliwych i zgranych ze sobą, a także widać, że są bardzo blisko i czują się ze sobą komfortowo.

Anna Skura - dziecko to jej oczko w głowie

Kilka lat po ślubie pary media obiegła wieść o ciąży blogerki. Informacje szybko się potwierdziły - celebrytka często pisała o swoich przeżyciach związanych z byciem w ciąży na swoim blogu, na jej Instagramie pojawiały się za to posty dokumentujące ten ważny czas w życiu każdej matki. Na szczęście mama nie musiała przeżywać żadnych większych komplikacji związanych z ciążą i na świat przyszło zdrowe dzieciątko - mała dziewczynka.

Wiele osób może być zaskoczonych wyborem imienia córki Anny Skury i Marka Warmuza, gdyż brzmi ono bardzo egzotycznie. Jednak po chwili zastanowienia taki wybór wcale nie powinien być zaskakujący - przecież celebryci bardzo dużo czasu spędzają za granicą, a ich domem jest świat, nie tylko Polska. Dlatego imię ich córki - Melody Imaan - odzwierciedla taki styl życia, gdzie oboje rodzice są tak naprawdę światowcami, którzy czerpią swoje inspiracje - także dotyczące imienia córki - z całego świata i wszystkich krajów, które odwiedzili. Nadal jednak takie imię może brzmieć dość egzotycznie dla polskiego ucha. O innych dzieciach celebrytów, którym rodzice nadali nietypowe imiona, możecie przeczytać TUTAJ.

Anna Skura - siostra dzieli z nią ważną datę

Życie celebrytów bardzo często jest otwartą książką, z której ich fani uwielbiają czytać i wynajdywać najbardziej skryte, najpikantniejsze szczegóły. Tak samo jest z życiem Anny Skury, które uwielbiają komentować jej fani zarówno na blogu, jak i na instagramowym profilu. Jednak jeden wpis wywołał bardzo duże poruszenie - informacja o urodzinach gwiazdy, która pojawiła się na jej stronie 3 kwietnia. Do tego czasu duża liczba fanów Anny nie widziała, że kobieta ma siostrę bliźniaczkę!

W dniu swoich urodzin blogerka obdarowała swoich wielbicieli tak ważną informacją, ale nie poprzestała tylko na tym. We wpisie zamieszczonym tego dnia mogliśmy zobaczyć, jak kobieta bawi się w swoje urodziny, a także jak wygląda jej siostra - panie w ogóle nie są do siebie podobne! Jednak sam fakt, że wiele osób dopiero wtedy dowiedziało się o istnieniu siostry bliźniaczki, z którą gwiazda tego samego dnia obchodzi urodziny, był naprawdę zaskakujący i wywołał wielkie poruszenie wśród jej wielbicieli.

KONIECZNIE ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tymon Tymański i Maria Bros - żona wybaczy muzykowi?
  2. Barbara Kurdej-Szatan - X-Factor. Występ gwiazdy zachwycił
  3. Dorota Szelągowska - syn Antoni. Adam Sztaba jest jego ojcem?
  4. Magda Gessler w SKĄPYM BIKINI. Jak wygląda gwiazda?
  5. Bulwary Wiślane - otwarcie. Imprezy w Warszawie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News