Magda Gessler w stroju kąpielowym. Instagram
youtube/tvnpl
Wiadomości Pikio - 31 Maja 2019

Jak wygląda Magda Gessler w bikini? Mamy zdjęcia!

Magda Gessler w stroju kąpielowym? Tak - gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z wakacji. Słynąca z kulinarnego talentu oraz licznych kontrowersji związanych z jej barwną osobowością restauratorka często nazywana jest królową instragrama. To wszystko dzięki licznym zdjęciom i oryginalnym opisom. Jak zatem wygląda gwiazda w obcisłym bikini? W poniższym artykule znajdziecie nie tylko zdjęcia!

Magda Gessler w stroju kąpielowym to z pewnością rzadki widok. Restauratorkę kojarzymy przede wszystkim z programów telewizyjnych, w których z zaangażowaniem i pasją zdradza tajniki gotowania oraz stawia na nogi lokale gastronomiczne w kraju. Ikona telewizji TVN mimo swojego wieku czuje się bardzo młodo, o czym może świadczyć prowadzony przez nią profil na Instagramie. Gwiazda ma wielu fanów, którzy nie stronią od komplementów i chętnie wymieniają z nią publicznie słynne "besos".

Magda Gessler w stroju kąpielowym. Jak gwiazda wygląda w obcisłym bikini?

Magda Gessler to nie tylko wybitny krytyk kulinarny oraz jeden z najlepszych restauratorów w kraju. Żywiołowa i pełna energii gwiazda może pochwalić się miejscem w gronie najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Od wielu lat związana z TVN-em, gdzie w programach kulinarnych budzi wielkie emocje za sprawą swojej niezwykle oryginalnej charyzmy. Sławę zyskała w 2010 roku, kiedy po raz pierwszy wyemitowano jej kulinarne show "Kuchenne rewolucje". Program oparty na amerykańskim formacie "Kitchen Nightmares" jest jednym z najchętniej oglądanych w polskiej telewizji, o czym świadczy liczba wyprodukowanych odcinków. Do tej pory wyemitowano aż 19 sezonów, kolejny jest w trakcie realizacji i nic nie wskazuje na to, żeby miał być ostatnim. Popularna restauratorka dopiero się rozkręca, a pomysłów na najnowsze odcinki kompletnie jej nie brakuje.

Kontrowersje wokół Magdy Gessler nie wiążą się tylko z jej prostolinijnym językiem, a także niezwykle barwną powierzchownością. Oryginalny sposób przeprowadzania rewolucji w polskich restauracjach dodaje jedynie pikanterii i powoduje, że przed telewizorami zasiada coraz więcej widzów. Niestety twórcy programu nie raz musieli spotykać się w sądzie z właścicielami restauracji, w których miejsce miały sławetne rewolucje. Szefowie lokali gastronomicznych po jego realizacji lub emisji skarżyli producentów do sądu, zarzucając im lub prowadzącej między innymi pomówienia lub nadawanie restauracjom nazw wcześniej zastrzeżonych.

Kuchenne rewolucje nie są jedynym programem, dzięki któremu fani pani Magdy mogą oglądać ją w telewizji. Osobowość telewizyjna od 2012 roku jest jurorką programu MasterChef Polska, gdzie ocenia potrawy, a także daje cenne wskazówki uczestnikom, którzy marzą o podbiciu kulinarnego świata. Od dwóch lat jest również prowadzącą autorskiego programu pod wymownym tytułem "Sexy kuchnia Magdy Gessler", w którym widz może wspólnie z gwiazdą ugotować potrawy na bazie naturalnych afrodyzjaków i sprawić, że jego randka będzie niezwykle udana.

Restauratorka, felietonistka oraz ikona współczesnej telewizji rozrywkowej niedługo skończy 66 lat. Jej wiek nie odzwierciedla jednak pogody ducha, z której słynie gwiazda. Pani Magda czuje się bardzo młodo, wygląda młodo i nie wygląda na to, aby miało się to zmienić. Jak sama mówi, jej pozytywne podejście do życia wiąże się z unikaniem stresu, korzystaniem ze wszystkich darów natury oraz szczęśliwym życiem prywatnym. Była żona Piotra Gesslera, z którym ma córkę Laurę, od wielu lat zakochana jest w Waldemarze Kozerawskim, a swoim szczęśliwym związkiem chętnie chwali się na swoim instagramowym profilu. Gwiazda deklaruje wyznanie prawosławne, biegle mówi w językach hiszpańskim, włoskim, niemieckim. Porozumiewa się także po angielsku i portugalsku. Jest laureatką wielu nagród. Do najważniejszych wyróżnień w jej karierze nalezą Wiktor oraz Telekamera.

Magda Gessler, która w telewizji prezentuje się jako chodzący wulkan energii, równie aktywna jest w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy użytkowników, którzy kochają styl pisania restauratorki, a także częstotliwość pojawiania się zdjęć na jej stronie. Gwiazda chętnie wymienia się z użytkownikami popularnym pozdrowieniem "besos", a także wdaje w dyskusje i odnosi do komentarzy. Kilka miesięcy temu wokół jej barwnej osoby znowu zrobiło się głośno, kiedy to na swoim instagramowym koncie pochwaliła się zdjęciem w stroju kąpielowym.

Magda Gessler i wspomnienia z wakacji. Strój kąpielowy robi wrażenie.

Restauratorka chętnie dzieli z fanami zdjęciami z aktualnych wydarzeń, ale także uroczymi i sentymentalnymi wspomnieniami. Jakiś czas temu udostępniła zdjęcie z wakacji sprzed lat, na którym pozuje w obcisłym bikini. Jej miłośnicy po raz kolejni byli zachwyceni, a swoje pozytywne emocje jak zawsze wyrazili w komentarzach. Poniżej prezentujemy zdjęcie z profilu pani Magdy, które pomimo niezachwycającej jakości prezentuje piękną figurę gwiazdy z lat młodości.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Interesują was szczegóły z życia gwiazd? Sprawdźcie koniecznie inne nasze artykuły o najsłynniejszych polskich celebrytach. Niektórych z nich pamiętacie sprzed lat. Co się z nimi teraz dzieje?

KONIECZNIE ZOBACZ TAKŻE:

  1. Artur Boruc - żona, dzieci, rodzina polskiego piłkarza
  2. Przed laty wywołała kontrowersje u Wojewódzkiego. Co robi teraz Tola Szlagowska?
  3. Kim jest Karolina Chapko? Wszystkie informacje o gwieździe M jak Miłość
  4. Julia Czerkawski jest córką słynnej aktorki. Z kim Izabella Scorupco ma dziecko?
  5. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News