Tymon Tymański i Maria Bros. Zdjęcia
wikipedia.org/Silar
Adrian Sobolewski - 3 Czerwca 2019

Kim jest żona Tymona Tymańskiego? Muzyk powiedział kilka słów za dużo

Tymon Tymański i Maria Bros nie są już razem! Wszystko za sprawą bardzo ciekawego wywiadu, którego muzyk udzielił serwisowi Fakt. Okazuje się, że szczere wyznania, które tam zawarł, mogły być trochę zbyt szczere - zdecydowanie powinien był najpierw przedyskutować je ze swoją partnerką!

Tymon Tymański i Maria Bros - ich związek uchodził za przykład tego, jak gwiazdor znany ze swojego rockandrollowego stylu życia może się ustatkować i spocząć u boku jednej osoby. Niestety okazało się, że nawet w tym przypadku nie było to możliwe, a fasada szczęśliwego małżeństwa legła w gruzach, gdy Tymon Tymański dał bardzo zaskakujący wywiad dla Faktu.

Tymon Tymański i Maria Bros - żona Maria Natalia odchodzi od muzyka

Jakiś czas temu wieloma portalami zatrzęsła informacja o niesamowitym wywiadzie Tymona Tymańskiego, w którym muzyk mówił między innymi o swoim związku. Wielu dziennikarzy było zaciekawionych tym, jak muzykowi udaje się pogodzić swój energiczny tryb życia z życiem rodzinnym. W tym wywiadzie wyjaśnił, że wcale nie jest to trudne, wypowiadając między innymi te słowa:

- Bez przesady, lubię się napić z moimi fanami. Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w sumie poliamorystą, a moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek - powiedział w czasie wywiadu.

Taka wypowiedź sama w sobie wcale nie jest kontrowersyjna - decyzje o swoim pożyciu powinni podejmować tylko i wyłącznie ludzie w związku, więc jeśli oboje się na to zgadza, sprawa mogła być ciekawa i dość nietypowa, ale nie powinna prowadzić do aż takich kontrowersji. Jednak okazało się, że wcale nie było to takie proste, ponieważ ówczesna żona muzyka wcale nie wiedziała o tym, że żyją w otwartym związku! Od razu po ukazaniu się tego wywiadu Maria Natalia Bros wydała oświadczenie.

- Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona "Faktowi". Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół - napisała.

Tymon Tymański odnosi się do odejścia żony

30 maja Tymański po raz ostatni odniósł się do całej sprawy na Facebooku. Tłumaczył, że już przed wywiadem jego związek wcale nie miał się dobrze, a jego słowa miały być raczej żartem. Niestety, dowcip chyba nie wyszedł, bo wiele osób - wraz z jego byłą partnerką - odebrało go bardzo źle.

- Chciałbym po raz ostatni odnieść się do sytuacji, która komentowana jest obecnie na łamach wielu portali i czasopism plotkarskich. Sytuacja zaczęła się od niefortunnego wywiadu w Fakcie, którego udzieliłem w momencie dla mnie trudnym, spowodowanym nagłym odejściem mojej małżonki Marii Natalii. Pozwoliłem sobie na żart, że mamy cudowny i otwarty związek oraz, iż jestem poliamorystą. Dalej uważam, że to niezły dowcip, chociaż może nie w tym kontekście. Za żart przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni, a w szczególności moją rodzinę oraz najbliższych - taki komentarz zamieścił na swojej Facebookowej stronie.

Tymon Tymański i Sara Brylewska - poprzedni związek gwiazdora też nie przetrwał

Przypomnijmy, że dla Tymona Tymańskiego będzie to już trzeci rozwód w życiu. Kilka lat wcześniej głośno było o jego rozstaniu z Sarą Brylewską - dziewczyną, z którą był przez osiem lat. Ten związek również obfitował w kontrowersje - szczególnie na początku. Wszystko za sprawą wieku jego partnerki - zaczęli oni ze sobą chodzić, gdy Sara miała 15 lat!

Wszystko to sprawiło, że oczy opinii publicznej zwróciły się na nich, jednak przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek, a jego koniec - zainicjowany przez dziewczynę - pozostawił muzyka ze złamanym sercem. Wiele osób z jego otoczenia twierdziło, że artysta nie da rady się pozbierać i już nigdy nie będzie w stanie wejść z kimś w dłuższą relację. Wszystko to zmieniło się, gdy poznał Marię Natalię Bros. Niestety, tej sielance też nie dane było trwać wiecznie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Imiona dzieci gwiazd polskich i zagranicznych. Niektóre są dziwne
  2. Anna Samusionek - córka, Na Wspólnej, religia
  3. Magda Gessler w stroju kąpielowym bikini - jak wygląda?
  4. Wisława Szymborska - data urodzenia. Ile żyła poetka?
  5. Dzień Czerwonej Ostrej Papryczki Chilli - data

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News