Dorota Szelągowska - syn
Youtube/Dorota Szelągowska
Wiadomości Pikio - 3 Czerwca 2019

Kto jest ojcem syna Doroty Szelągowskiej? To znany dyrygent?

Dorota Szelągowska - syn gwiazdy będzie aktorem? Najwyraźniej Antoni - syn popularnej prowadzącej programów wnętrzarskich pragnie pójść w ślady matki. Nic dziwnego, że nie straszny mu świat show-biznesu, w końcu Dorota Szelągowska i jej były mąż nie raz byli już na świeczniku. Ich popularność nie omijała również małego Antka.

Dorota Szelągowska - syn Antoni Sztaba

Dorota Szelągowska - syn prezenterki skończył już 18 lat i chce zostać aktorem. Antoni Sztaba, a właściwie Antoni Szelągowski już od dawna ćwiczy aktorski warsztat ma już nawet za sobą kilka ról teatralnych.

- Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka - wyznała matka Antoniego w rozmowie z portalem Pomponik.pl

Pieczę nad rozwojem kariery Antoniego trzymają agencje aktorskie i są tego efekty. Już niedługo mamy zobaczyć młodego aktora w popularnym serialu TVN-u "Na wspólnej". Osiemnastolatek wcieli się w rolę podopiecznego Norberta, w którego postać wcielił się Michał Malinowski (więcej o tym aktorze dowiesz się TUTAJ). TVN zgrabnie buduje napięcie i nie zdradza wielu szczegółów. Na stronie stacji możemy przeczytać "Czy zagra czarny charakter? To na razie tajemnica", co sugeruje, że Antoniego raczej nie zobaczymy w roli grzecznego chłopca. Więcej szczegółów ma się pojawić już niebawem na oficjalnej stronie serialu. Przypominamy, że przygody bohaterów "Na wspólnej" można śledzić od poniedziałku do czwartku kwadrans po godzinie dwudziestej.

- Antek dołącza do ekipy serialu „Na Wspólnej”. Wcieli się, oczywiście, w postać swojego rówieśnika, kolegę dotychczasowych młodych bohaterów - zdradza w rozmowie z Super Expressem jeden z pracowników produkcji serialu TVN.

Dorota Szelągowska - syn Antek - kto jest ojcem?

Dorota Szelągowska jest nie tylko jedną z najpopularniejszych osobistości telewizyjnych w Polsce, ale także córką sławnej pisarki, Katarzyny Grocholi. Prowadzi wiele programów o tematyce wnętrzarskiej i dekoratorskiej na HGTV, które cieszą się niegasnącą popularnością. Równie interesujące dla widzów jej programów są wszelkie doniesienia o życiu prywatnym gwiazdy. Pragniemy zdementować plotkę jakoby to Adam Sztaba był synem Antoniego. Mimo licznych pomyłek w mediach Antoni nosi nazwisko matki.

Prezenterka brała ślub już trzy razy. Pierwszy wzięła w dość młodym wieku, gdy miała 20 lat i owocem właśnie tego małżeństwa jest jej syn Antek. W roku 2013 wyszła za znanego muzyka - Adama Sztabę, z którym pozostawała w związku małżeńskim blisko 2 lata. Związek zalegalizowali po 11 latach życia w relacji nieformalnej. Huczne wesele nie przyniosło parze szczęścia, a muzyk po rozstaniu szybko znalazł pocieszenie w objęciach swojej menadżerki - Agnieszki Dranikowskiej, z którą w związku pozostaje od 5 lat, a małżeństwem są od 2016 roku. Szelągowska w jednym z wywiadów odniosła się do lat spędzonych ze Sztabą.

- Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku. To było 13 ważnych lat. Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci - zapewniała w wywiadzie, który ukazał się na łamach Twojego Stylu.

- Kiedy się rozstaliśmy, poczułam więcej swobody, by realizować się zawodowo. Nie to, że Adam mnie blokował, ale będąc z nim, nie mogłam poświęcić się swoim pasjom tak jak teraz - dodała.

Dorota Szelągowska zwierzyła się także z poinformowania o rozstaniu Antka, w którego życiu Adam Sztaba był bardzo ważną osobą. Okazuje się, że byli małżonkowie potrafią rozstać się w zgodzie.

- Zawsze uczyłam syna, że nawet najtrudniejsza prawda jest lepsza niż kłamstwo. Jeśli syrop, który miał wypić, był gorzki, mówiłam: synku, jest wstrętny, ale musisz go wziąć. W podobny sposób rozmawialiśmy o rozwodzie: to nie jest fajne, ale musimy przez to przejść. Pilnowaliśmy z Adamem, żeby w rozmowach z synem mówić jednym głosem. To jest ważne - powiedziała dla Twojego Stylu.

Dekoratorka potwierdziła na łamach Gali, że wzięła trzeci ślub. Zdradziła jedynie, że jej wybranek ma na imię Michał i pochodzi z Zakopanego. Urodziła również córeczkę Wandę.

- Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe! - mówiła w wywiadzie dla Gali

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Imiona dzieci gwiazd polskich i zagranicznych. Niektóre są dziwne
  2. Maria Sadowska i Adrian Łabanowski. Kim jest mąż gwiazdy?
  3. Sexmasterka na Fame MMA 4. Kim jest gwiazda YouTube'a?
  4. Kamilla Baar - Piotr Kochański, mąż gwiazdy Na dobre i na złe
  5. Mariusz Węgłowski - memy, zawód, Taniec z Gwiazdami

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News