Anna Dymna apel pomoc
East News Piotr Molecki
Joanna Szwalikowska - 17 Grudnia 2020

Anna Dymna prosi o pomoc

Anna Dymna to aktorka, która znana jest ze swojego ogromnego zaangażowania w rozmaite akcje charytatywne. Nie inaczej jest tym razem. Artystka wzięła udział w akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”. Nagrała pilny apel, w którym prosi wszystkich ludzi dobre woli o konkretne wsparcie.

Anna Dymna od lat wspiera mnóstwo akcji charytatywnych. Sama prowadzi Fundację „Mimo wszystko”, która wspiera osoby niepełnosprawne. Teraz wzięła udział w akcji, wspierającej zwierzęta, które żyją w skandalicznych warunkach i potrzebują pomocy.

Anna Dymna apeluje o pilną pomoc. Zwierzęta potrzebują wsparcia

Gwiazda jest ogromne zaangażowana w pomoc innym osobom, a także zwierzakom. Regularnie angażuje się w akcje charytatywne i prowadzi własną fundację. W życiu prywatnym niestety nie zawsze układa jej się najlepiej. Z końcem października na antenie TVN24 informowała o poważnym stanie zdrowia swojego ukochanego.

Pod koniec listopada mężczyzna czuł się już nieco lepiej, ale wciąż leżał w szpitalu. W pomoc zaangażował się wówczas Ryszard Rynkowski. Tym razem sprawa nie dotyczy ukochanego Anny Dymnej, lecz zwierzaków, które przeżywają prawdziwe piekło w trakcie swojego życia. Znana aktorka apeluje o pomoc dla nich.

Z ostatniej chwili: Narodowa kwarantanna w Polsce. Minister właśnie przekazał wiadomośćZ ostatniej chwili: Narodowa kwarantanna w Polsce. Minister właśnie przekazał wiadomośćCzytaj dalej

W schroniskach w całej Polsce znajduje się cała masa zwierzaków, których historie doprowadzają do łez. Fundacja Psi Los, razem z portalami „Ratujemy Zwierzaki” oraz „Interia” od 15 listopada do 31 grudnia prowadzą VIII edycję ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych, a także potrzebujących zwierząt.

W zbiórce udział bierz ponad 40 schronisk, przytulisk oraz fundacji. W tym roku w akcję zaangażowała się również uwielbiana aktorka Anna Dymna, która nagrała przepiękny oraz wzruszający apel do wszystkich ludzi, aby pomagali zwierzakom, które spotkał okropny los.

- Właśnie ruszyła 8. edycja akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”, organizuj tę akcję Fundacja Psi Los oraz portal Interia, a ja, tak jak w tamtym roku, wspieram ją całym swoim sercem, razem z moimi dwoma kotami - mówiła Anna Dymna na początku swojego apelu.

Tym razem akcja organizowana jest w bardzo trudnym czasie epidemii, który doskwiera zarówno nam, ale ma również wpływ na zwierzaki. Sytuacja w schroniskach dla zwierząt dramatycznie się pogorszyła. Wprowadzane obostrzenia niestety mają wpływ na bezbronne zwierzaki.

- Dokładnie wiemy, że są takie Burki, które potrafią poprosić o pomoc, bo mają komu popatrzeć w oczy i ma ich kto pogłaskać, ale też są takie Burki, które mieszkają w schroniskach, w jakichś takich azylach i właśnie ta akcja będzie wspierała i pomagała takim zwierzętom, które nie mają domów. Teraz jest bardzo ciężki czas, wszystko dookoła się wali, wszyscy żyjemy w pewnym zagrożeniu i takim istotom jest bardzo ciężko, więc pamiętajmy też o nich - zaapelowała aktorka.

Liczba osób odwiedzających schroniska oraz adoptujących zwierzaki znacznie zmniejszyła się. Dzięki akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”, mamy możliwość wsparcia czworonogów poprzez przekazanie symboliczne darowizny. Psiaki dostaną karmę oraz będą miały możliwość przetrwania zimy.

Zbiórkę można wesprzeć klikając tutaj.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

17-latek poślubił 51-letnią kobietę dwie dekady temu. Ich obecne wspólne zdjęcia dają do myślenia17-latek poślubił 51-letnią kobietę dwie dekady temu. Ich obecne wspólne zdjęcia dają do myśleniaCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News