Izabella Scorupco córka
Kadr z filmu "Ogniem i mieczem"/Reż. Jerzy Hoffman
Joanna Szwalikowska - 16 Grudnia 2020

23-letnia Julia Scorupco jest piękna

Izabella Scorupco należy do nielicznego grona polskich aktorek, którym udało się zrobić ogromną karierę za granicą, a dokładniej w Hollywood. Przepiękna aktorka ma już dorosłą, 23-letnią córkę, która bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem. Uważacie, że jest podobna do mamy?

Izabella Scorupco w latach 90. stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Wszystko dzięki jej kultowej roli Heleny Kurcewiczówny w "Ogniem i mieczem", dzięki której zdobyła serca Polaków. Zagrała wówczas u boku Michała Żebrowskiego.

Izabella Scorupco ma oszałamiająco piękną córkę. Czy waszym zdaniem jest podobna do mamy?

Największą, ogólnoświatową popularność przyniosła aktorce rola kobiety agenta 007 w filmie "Golden Eye", gdzie w rolę Jamesa Bonda wcielał się sam Pierce Brosnan. Izabella Scorupco od lat zachwyca swoją urodą, jej córka Julia ma obecnie 23 lata i również wyrosła na przepiękną kobietę. Jej zdjęcia robią wrażenie.

W czasie swojej największej popularności znana aktorka była w związku z polskim hokeistą - Mariuszem Czerkawskim. Para w 1997 roku doczekała się córki Julii. Rok później ich drogi rozeszły się i para się rozwiodła. Scorupco ma także syna, Jacoba Martina, jego ojcem jest Jeffrey Reymond.

Córka aktorki w tym roku skończyła 23 lata. Wychowała się w Szwecji oraz Stanach Zjednoczonych. Jest już dorosłą, przepiękną kobietą. Studiowała na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco, co było ogromnym powodem do dumy dla jej ojca, Mariusza Czerkawskiego. O przyjęcie na uczelnię walczyło aż 89 tysięcy studentów, więc trzeba przyznać, że było to ogromne osiągnięcie.

Córka znanej aktorki oraz polskiego hokeisty jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się w sieci swoją prywatnością. Na swoim koncie na Instagramie ma mnóstwo pięknych zdjęć, którymi dzieli się z ciekawskimi interanutami. Grono obserwatorów również jest całkiem pokaźne - to już ponad 30 tysięcy obserwatorów.

Izabella Scorupco urodziła się 4 czerwca 1970 roku, kilka miesięcy temu obchodziła swoje 50 urodziny. Dzieciństwo spędzała w Szwecji razem z mamą. To właśnie tam po raz pierwszy światło dzienne ujrzał jej talent aktorski. Wystąpiła e melodramacie "Nikt tak nie kocha jak my". Był to zaledwie początek jej ogromnej kariery.

Status gwiazdy międzynarodowej zyskała dzięki roli w filmie "Golden Eye" z 1995 roku u boku PIerce'a Brosnana. Polska widownia kojarzy ją przede wszystkim z kultowej już roli Heleny w "Ogniem i mieczem".

Mateusz Damięcki pogrążony w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierciMateusz Damięcki pogrążony w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierciCzytaj dalej

Aktorka zdobyła ogromną popularność, mimo to celebryckie życie to dla niej coś obcego. Najważniejsza jest dla niej rodzina, na której skupia całą swoją uwagę. Choć jej życie prywatne wzbudza ogromne zaciekawienie, nie dzieli się z nim zbyt często. O wiele aktywniejszą użytkowniczką w sieci jest jej córka Julia.

Córka Scorupco bardzo chętnie dzieli się z internautami zdjęciami z podróży po całym świecie czy rozmaitych festiwali muzycznych. Bardzo chętnie angażuje się w różne akcje społeczne oraz cieszy się sporą popularnością. Uważacie, że jest podobna do mamy?

Izabella Scorupco

Źródło: Instagram Julii Scorupco (instagram.com juliascorupco)

Zobacz także w naszych serwisach:

Sama remontuje domy innych, teraz Katarzyna Dowbor pokazała, jak mieszka. Kuchnia przyciąga wzrokSama remontuje domy innych, teraz Katarzyna Dowbor pokazała, jak mieszka. Kuchnia przyciąga wzrokCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News