Anna Dymna poprosiła o pomoc
Jan Bielecki/East News ARTUR BARBAROWSKI/East News
Irmina Jach - 20 Listopada 2020

Sytuacja stała się wręcz krytyczna. Anna Dymna przekazała wiadomość, na pomoc ruszył Ryszard Rynkowski

Anna Dymna wciąż drży z niepokoju o zdrowie swojego ukochanego męża, Krzysztofa Orzechowskiego. Mężczyzna przed kilkoma tygodniami trafił do szpitala w bardzo poważnym stanie. Lekarze robili wszystko, co w ich mocy, by uratować życie znanego aktora i reżysera teatralnego. Na pomoc ruszył Ryszard Rynkowski.

Anna Dymna nie posiadała się z niepokoju, gdy przed kilkoma tygodniami jej mąż, Krzysztof Orzechowski, trafił do szpitala z ostrymi objawami choroby COVID-19. Reżyser uskarżał się na dolegliwości ze strony układu oddechowego. Jego życie było zagrożone. Walka trwała przez wiele dni. Stan małżonka gwiazdy był bardzo ciężki.

Urzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złUrzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złCzytaj dalej

Anna Dymna otrzymała pomoc od Ryszarda Rynkowskiego

Anna Dymna nie ukrywała, że ostatnie tygodnie były dla niej czasem zmartwień i niepokoju. Jej mąż ma 74 lata - znajduje się więc w grupie narażonej na najgroźniejsze powikłania związane z COVID-19. Przez długi czas nie była w stanie zabrać głosu na temat swojej sytuacji życiowej. W końcu zdecydowała się na przerwanie milczenia.

- Krzysztof już najgorsze ma za sobą. Leży jeszcze w szpitalu, ale otoczony fachową opieką i waszym wsparciem wraca do spokojnego oddechu. Wiem, że sam wam już przekazał podziękowania. A ja chciałabym, byście wiedzieli jak ważne było i jest dla mnie wasze wsparcie. Brakuje mi słów, są za duże i za małe równocześnie - mówiła Anna Dymna na początku listopada.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Obecnie Krzysztof Orzechowski czuje się już nieco lepiej. Nadal musi jednak walczyć o odzyskanie pełni zdrowia. Pomoc w tej kwestii zaoferował małżeństwu Ryszard Rynkowski, który jest współwłaścicielem centrum rehabilitacyjnego.

Przed kilkoma laty, 69-letni dziś wokalista, postanowił zainwestować w biznes medyczny. Przyznawał wówczas, że choć śpiewanie pozostaje jego największą pasją, przyszedł czas na myślenie o sytuacji materialnej rodziny na emeryturze.

Brodnickie Centrum Rehabilitacyjne cieszy się dziś dużą popularnością i oferuje pacjentom cały wachlarz możliwych terapii. Każda osoba, która potrzebuje pomocy w odzyskaniu zdrowia, może liczyć na fachową pomoc pracującego tam personelu medycznego. Nic dziwnego, że Anna Dymna postanowiła zaufać znanemu przyjacielowi.

- Anna Dymna wie, że gdyby jej mąż potrzebował takiej opieki, Ryszard wszystko tak zorganizuje, żeby Orzechowski był w jak najlepszych rękach i jak najszybciej wrócił do dawnej sprawności - napisano w tygodniku "Na Żywo".

Dzisiaj grzeje:

  1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia, niebezpieczeństwo jest ogromne. Dotyczy ponad 8 mln Polaków
  2. Z ostatniej chwili: Niedzielski przekazał, kiedy uczniowie będą mogli prawdopodobnie wrócić do szkół. Wszystkie mamy czekały na wiadomość
  3. Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły Polskę

- Ważne jest mieć przyjaciół i móc na nich liczyć. To dodaje skrzydeł i pozwala wierzyć w ludzi, ich dobro i wielkie serce, takie jak ma Rysiu - dodała Anna Dymna.

Aktorka ponad wszystko pragnie, by jej ukochany mąż jak najszybciej powrócił do domu. Chciałaby zaopiekować się partnerem w prywatnej przestrzeni. Wszystko wskazuje na to, że dzięki pomocy lekarzy oraz personelu zatrudnionego w przychodni Ryszarda Rynkowskiego już wkrótce będzie to możliwe.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ważna zapowiedź Ministra Zdrowia. 29 listopada będzie kluczowym dniem, co nas wtedy czeka?
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  4. Świerzyński najpierw miał dziecko z 16-latką, potem porwali mu syna. Młody chłopak mógł umrzeć
  5. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku
  6. W jaki sposób mrozić pierogi na święta? Szef kuchni zdradził 3 niezawodne metody
  7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News