17-latek poślubił 51-letnią kobietę dwie dekady temu. Ich obecne wspólne zdjęcia dają do myślenia

Autor Irmina Jach - 16 Grudnia 2020

Małżeństwo 17-latka i 51-letniej matki dwójki dzieci od początku wzbudzało ogromne kontrowersje. Od dnia ślubu zakochanych minęły dwie dekady. Do dziś tworzą szczęśliwy i udany związek. Ich obecne zdjęcia wzbudzają szok wśród internautów.

Małżeństwo Jay'a Barhama i Lindy było przez wielu postrzegane jako skandal obyczajowy. Para poznała się podczas lekcji nauki jazdy. 17-letni chłopak i 51-letnia kobieta zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Zobacz także: Przewodnicząca Komisji Europejskiej ogłosiła nowe wytyczne. Dotyczą szczepień na terenie całej Europy

Małżeństwo Jay'a i Lindy budziło kontrowersje

Wiele osób uważało, że różnica wieku, która ich dzieli, jest zbyt duża, a matka dwójki dzieci wykorzystuje nastolatka. Mimo to partnerzy postanowili się pobrać. Na ślubnym kobiercu stanęli po zaledwie roku znajomości.

Krewni i przyjaciele pary byli zszokowani relacją, która ich połączyła. Jay i Linda zdali sobie sprawę, że są bratnimi duszami podczas rozmowy o gustach muzycznych. Ich pierwszy pocałunek miał miejsce przy piosence Eltona Johna.

Zobacz także: 18 stycznia uczniowie wrócą do szkół? Pilny komunikat dla rodziców

Mimo młodego wieku 17-latek bywał już w związkach z dziewczynami. Żadna z rówieśniczek nie podobała mu się jednak tak bardzo, jak starsza o 36 lat instruktorka. Kobieta początkowo nie była pewna, czy ich romans ma rację bytu. Wybranek był w tym samym wieku, co jej syn.

Dzieci 51-latki nie mogły uwierzyć, że ich matka zakochała się w uczniu liceum. Postanowiły zaakceptować sytuację, gdy zobaczyły, że kobieta, po raz pierwszy od dawna jest naprawdę szczęśliwa.

Polacy uwielbiali ją z Polacy uwielbiali ją z "Na Wspólnej" i wielu wybitnych filmów. Nie żyje polska aktorka, śmierć potwierdził synCzytaj dalej

Długi i bolesny rozwód z ich ojcem sprawił, że na twarzy Lindy od dawna nie gościł uśmiech. Bardziej krytyczni byli rodzice Jay'a, młodsi od wybranki syna o dekadę. Mieli nadzieję, że związek to tylko przelotny kaprys. Na szczęście, prawda okazała się zgoła inna.

Kliknij "Dalej", by zobaczyć aktualne zdjęcia małżonków

Zobacz także w naszych serwisach:

Sama remontuje domy innych, teraz Katarzyna Dowbor pokazała, jak mieszka. Kuchnia przyciąga wzrokSama remontuje domy innych, teraz Katarzyna Dowbor pokazała, jak mieszka. Kuchnia przyciąga wzrokCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News