Katarzyna Skoniecka
Instagram
Wiadomości Pikio - 26 Lutego 2019

Kim jest Katarzyna Skoniecka: aktorka Pierwszej Miłości? Wszystko o gwieździe Polsatu

Katarzyna Skoniecka - polska aktorka, obecnie występujące na deskach różnych teatrów, zyskała popularność grając w najpopularniejszych polskich serialach takich jak Plebania, czy Pierwsza Miłość. Choć w produkcji Polsatu nie zdobyła sympatii to widzowie zapamiętali jej postać i intrygi, w które była wmieszana.

Katarzyna Skoniecka - kim jest postać znana z produkcji Polsatu? Kiedy ma się odpowiedzieć na pytanie o to, kim jest aktorka, na samym początku nasuwają się kwestie jej życiorysu. Fani poszukują informacji nie tylko o jej wykształceniu i filmografii, ale i o życiu prywatnym. Skąd wzięła się w Pierwszej Miłości, Świecie według Kiepskich i innych serialach oraz dlaczego z nich zniknęła? Jak teraz wygląda jego życie? Czym się zajmuje? Czy na dobre zrezygnowała z aktorstwa?

Jedynie na jedno z tych pytań da się odpowiedzieć: Katarzyna Skoniecka nadal zajmuje się aktorstwem, występuje głównie na deskach teatrów. Na resztę pytań bardzo trudno udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Informacje o aktorce są bardzo znikome, znamy jedynie datę jej urodzin i szkołę, w której uzyskała dyplom. Aktorka co prawda prowadzi konto na Instagramie, co zazwyczaj jest źródłem informacji odnośnie do gwiazd, jednak nie umieszcza tam zdjęć regularnie. Jedyne co wiemy o życiu prywatnym gwiazdy to fakt, że jest związana z grafikiem Dariuszem Ozimkiem i ma z nim syna Mateusza (urodzonego w roku 2007).

Obrazy Pikio

Katarzyna Skoniecka: wiek i wzrost

Aktorka urodziła się 22 marca 1979 roku w Lublinie, ma więc 40 lat. Ma 177 cm wzrostu, co plasuje ją wśród grona tych wyższych aktorek polskiej sceny filmowej. Swoją karierę w Świecie według Kiepskich rozpoczęła w 1999 roku, mając zaledwie 20 lat.

Katarzyna Skoniecka: Instagram i jej zdjęcia

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Katarzyna Skoniecka, choć ma konto na Instagramie, to raczej nie używa portalu społecznościowego zbyt często. Ma na nim jedynie około 60 zdjęć, głównie są to fotografie z planu jakiegoś serialu, w którym aktualnie występuje lub prób spektaklu, do premiery którego przygotowuje się razem z kolegami ze sceny.

Obrazy Pikio

Mało jest zdjęć z partnerem, na palcach jednej ręki można też policzyć fotografie z synem. Aktorka dzieli się ze swoimi obserwatorami pomysłami na spędzenie wolnego czasu, relacjonuje podróże nad morze, przejażdżki rowerowe, czy odpoczynek nad jeziorem.

Katarzyna Skoniecka aktorka

W 2000 roku ukończyła Akademię Sztuk Wizualnych w Poznaniu, potem studiowała na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Swój debiut na scenie teatralnej miała w 2003 roku występując w spektaklu "Trzy kobiety wokół mojego łóżka" w Teatrze Polskim. Po ukończeniu studiów w 2004 roku zagrała bardzo niegrzeczną pensjonarkę w spektaklu "Najlepsze lata panny Jean Brodie" oraz Kamilę w przedstawieniu Juliana Tuwima "Żołnierz królowej Madagaskaru".

Aktorka zagrała również w wielu znanych polskich serialach, między innymi: Świat według Kiepskich - w rolach epizodycznych, Plebania - jako Renata Majewska, Kryminalni - jako sekretarka, Barwy Szczęścia - jako dyrektorka szkoły, Hotel 52 - jako stewardesa.

Obrazy Pikio

Katarzyna Skoniecka brała udział nie tylko w produkcjach telewizyjnych i teatralnych, aktorka zagrała w dwóch reklamach. Promowała napoje firmy Zbyszko oraz sieć telefonii komórkowyej Era.

Katarzyna Skoniecka Pierwsza Miłość

W serialu Polsatu Pierwsza Miłość aktorka wciela się w postać Moniki Wagner. Jest doradcą finansowym w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu. Spotykała się z Pawłem na konsultacjach, które według niej były czymś więcej niż tylko zawodowymi spotkaniami. Kiedy jej zaloty nie przynosiły skutku, Wagner odurzyła Pawła narkotykami i zaprowadziła go do sypialni, stwarzając pozory, że zaszło pomiędzy nimi coś więcej.

To przez nią pierwszy ślub Marysi Radosz i Pawła Krzyżanowskiego nie doszedł do skutku. Ceremonia została przerwana przez bohatera, który przyznał się do zdrady.

Następnie wdała się w romans z Bartkiem Miedzianowskiego, który nie miał pojęcia, co się wydarzyło. Przyjaciele nie mogli pogodzić się z sytuacją, że Bartek jest w związku z kobietą, która prawie rozbiła ich związek. Monika Wagner nie była z partnerem do końca szczera, bo nie była mu wierna. W czasie trwania ich związku romansowała z ojcem Artura (Łukasz Płoszajski), jednocześnie oszukiwała Miedzianowskiego.

Ostatecznie Monika popełnia samobójstwo, skacząc z dachu, wyznając krótko przed tym, że to ona zabiła dziecko Marysi.

Katarzyna Skoniecka Świat według Kiepskich

Aktorka zasłynęła jako Monika Wagner z Pierwszej Miłości, jednak zagrała też w innym popularnym serialu Polsatu, sitcomie Świat według Kiepskich. Zagrane przez nią postaci pojawiały się sporadycznie w serialu, a role były raczej epizodyczne. Wystąpiła między innymi w odcinku 325., kiedy Paździoch ma nową pasję - astronomię. Jednak kiedy gwiaździstego nieba nie widać zza chmur, zaczyna podglądać sąsiadkę mieszkającą w sąsiednim bloku, to właśnie w kobietę wciela się Katarzyna Skoniecka.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Paweł Okoński: Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  2. Dominika Figurska: dzieci, wiek. Ciekawostki o gwieździe Polsatu
  3. Kinga z Pierwszej Miłości. Wszystko o ukochanej postaci widzów

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News