Kinga z Pierwszej Miłości
instagram.com/ola_zienkiewicz.official
Wiadomości Pikio - 25 Lutego 2019

Kim jest Kinga z Pierwszej Miłości? Wszystko o postaci granej przez Olę Zienkiewicz

Kinga z Pierwszej Miłości, to ulubienica widzów serialu Polsatu, która na ekranie pojawia się od samego początku istnienia serialu. Wszyscy zadają sobie pytanie: kim jest aktorka prywatnie i jak zmieniała się na przestrzeni lat.

Kinga z Pierwszej Miłości, barwna postać serialu Pierwsza Miłość, której losy śledzą z zaciekawieniem tysiące widzów.

Kinga Żukowska, na początku serialu daje się poznać jako uczennica ostatniej klasy jednego z renomowanych, wrocławskich liceów. W latach młodości jest rozpieszczoną i próżną nastolatką. Jest pełna temperamentu, czasem złośliwa i lekceważąca, czasem miła i współczująca. Ten opis przedstawia idealnie Kingą sprzed kilkunastu lat.

Kinga I Artur

Jednak z biegiem lat, jedna z głównych bohaterek zmieniała się wraz z serialem. W ciągu wielu odcinków Pierwszej Miłości mogliśmy byś świadkami jej życiowych perypetii. Aktualnie Kinga to nadal barwna postać, jednak jej życie i charakter przeszły metamorfozę. Kinga po kilku nieudanych związkach, wiąże się z Arturem Kulczyckim (Łukasz Płoszajski), który również nie jet prosty, a ich losy możemy na bieżąco śledzić w kolejnych odcinkach Pierwszej Miłości.

Kinga z Pierwszej Miłości: jak się nazywa, ile ma lat?

Kto jest odtwórcą jednej z głównych postaci Pierwszej Miłości? Serialowa Kinga to tak naprawdę Aleksandra Zienkiewicz, która jest znana z takich produkcji jak Świat według Kiepskich czy Fala zbrodni. Zawsze jednak są to postacie epizodyczne. Od 2004 roku regularnie wciela się w rolę Kingi Żukowskiej, aktualnie Kingi Kulczyckiej.

Urodziła się 10 lipca 1984 (ma zatem 34 lata) we Wrocławiu i to nim związała swoją karierę aktorską. Aleksandra Zienkiewicz w 2006 roku ukończyła Studium Animacji Kulturalno-Oświatowej na specjalizacji teatralnej, jednak już w 2004 roku zadebiutowała w Pierwszej Miłości.

Aktorka brała udział w programie "Jak oni śpiewają", w piątej, ostatniej edycji. Zienkiewicz zajęła wysokie czwarte miejsce.

Gwiazda jest stosunkowo niska, bo mierzy jedynie 168 cm wzrostu. Na przestrzeni lat mogliśmy być świadkami jej metamorfozy, aktorka kilka lat temu w niedługim czasie schudła 10 kg, czym w mocnym stopniu zainteresowały się media. Aby utrzymać idealną sylwetkę, stawia na ruch: sportowo tańczy na rurze, biega i trenuje siłowo.

Aleksandra Zienkiewicz

Kinga z Pierwszej Miłości: fryzury

Aleksandra Zienkiewicz oprócz metamorfozy swojej sylwetki, zasłynęła również przemianami na swojej głowie. Gwiazda pojawiała się w najróżniejszych fryzurach, jedna pasowała bardziej, inna mniej, aktorka nie poddawała się i wciąż szukała najlepszego wizerunku, który wreszcie udało jej się znaleźć. Drobna sylwetka, dłuższe włosy - Zienkiewicz chyba dobrze czuje się w swojej skórze, a przynajmniej tak wygląda.

Na początku swojej kariery zaczynała z krótką fryzurą i mocnym makijażem, potem sporo eksperymentowała zarówno z kolorem włosów oraz stylizacją.

instagram.com/ola_zienkiewicz.official

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ewa Jakubowicz: Prywatnie, chłopak, ile ma lat, życiorys, waga, Pierwsza Miłość
  2. Melka, Pierwsza Miłość: jak się nazywa aktorka? Wiek zaskakuje
  3. Rafał Kwietniewski: z żoną, Dorothy Lukasiewicz, z dziećmi, gdzie mieszka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News