aktorka przegrała walkę
Fot. facebook.com/judyturanactor/
Mateusz Sidorek - 25 Lutego 2021

Poznaliśmy szczegóły pogrzebu Judyty Turan

Po walce z rakiem, zmarła aktorka, która była gwiazdą serialu „M jak miłość”. W sobotę 12 lutego w wieku zaledwie 37 lat zmarła Judyta Turan. Artystka pod koniec życia walczyła z chorobą nowotworową, która zaatakowała jej piersi oraz układ kostny. Nie zdążyła pojechać na kosztowną operację, która była jej szansą na przeżycie. Właśnie się dowiedzieliśmy, że wbrew tradycji jej pogrzeb ma być pełen kolorów.

Judyta Turan była aktorką, którą większość widzów kojarzyło z kreacji w takich produkcjach jak „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na Wspólnej” oraz „PitBull”. W sobotę 13 lutego potwierdzono tragiczną wiadomość o śmierci artystki, która zdążyła przeżyć jedynie 37 lat.

Niestety aktorka pod koniec życia zmagała się z chorobami nowotworowymi piersi oraz układu kostnego. Szansą na przedłużenie życia była kosztowna operacja w Niemczech. Judyta Turan zbierała oszczędności na wyjazd, do którego ostatecznie nie doszło.

Pogrzeb młodej aktorki inny niż większość

Niedawno poznaliśmy szczegóły pogrzebu młodej aktorki. Okazuje się, że pożegnanie Judyty Turan nie będzie przypominało tradycyjnych uroczystości, do jakich mogliśmy przywyknąć. Na stronie facebookowej artystki pojawiło się specjalne oświadczenie.

Spotkajmy się o godz. 14:30 przed VI bramą Cmentarza Powązkowskiego (od strony ul. Jana Ostroroga). Prosimy, ubierzcie się kolorowo i przynieście ze sobą kolorowe wstążki, którymi wspólnie udekorujemy nagą brzozę i stworzymy Drzewo Życia napełnione wspomnieniami i miłością – czytamy we wpisie.

Krzysztof Ibisz właśnie się zaręczył? Jego rzekomą wybranką młodsza o ponad 20 lat pięknośćKrzysztof Ibisz właśnie się zaręczył? Jego rzekomą wybranką młodsza o ponad 20 lat pięknośćCzytaj dalej

Skierowano też dodatkową prośbę do osób, które wybierają się na pogrzeb aktorki, by nie wydawały pieniędzy na kwiaty i wieńce, ale zamiast tego przekazały środki na rzecz funduszu edukacyjnego córek Judyty Turan, Emmy i Grety.

Pożegnanie aktorki przy ogromnym ognisku

Również po uroczystości nie odbędzie się tradycyjna stypa. Zgodnie z przekazanymi informacjami zaplanowano ogromne ognisko, które ma być ostatecznym pożegnaniem aktorki.

Tego samego dnia o godz. 19:00 rozpalimy ogniska na plaży Poniatówka przy Moście Poniatowskiego (strona praska). Poprzez ogień i popiół połączymy się z Judy i uśmiechniemy się w stronę gwiazd. Weźcie ze sobą drewno, rozpałkę, koce, ciepłe ubrania, dobre wino i miłość, którą zawsze obdarzała nas Judy. Pamiętajcie o reżimie sanitarnym, maskach i bezpiecznej odległości. Ze względu na zmieniające się regulacje prawne w zakresie organizacji pogrzebów, warunki udziału w uroczystościach mogą ulec zmianie – czytamy w oświadczeniu.

W swoim dorobku Judyta Turan ma także występy w takich filmach jak „Letnie popołudnie”, „Marek Edelman…i była miłość w Getcie” oraz „Iluminacje miłości”. W 2008 roku została absolwentką Wydziału Aktorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o zaręczynach Krzysztofa Ibisza. Okazuje się, że domniemaną żoną prezentera będzie modelka młodsza o niemal trzydzieści lat. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Aktorka nie żyje

Z: https://www.facebook.com/judyturanactor/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News