Agustin Egurrola rozpoczął współpracę z TVP
Instagram.com agustinegurrola
Monika Majko - 18 Lutego 2021

Pracownik TVN komentuje sytuację Agustina Egurroli. Juror nie zasiądzie w „Mam talent”

Informacje o tym, że Agustin Egurrola dołączy do jurorów programu „Dance Dance Dance” stacji TVP, wstrząsnęły fanami gwiazdora. Okazuje się, że zaskoczeni tą informacją było również szefostwo TVN-u, z którym do tej pory zawodowo związany był słynny choreograf.

Agustin Egurrola zasiądzie w fotelu jurora razem z Idą Nowakowską i Joanną Jędrzejczyk. Fani zastanawiali się, czy choreograf zachowa również swoje stanowisko przy jurorskim stole w programie „Mam talent”. Jak przekazał informator portalu plotek.pl, stacja TVN nie jest zadowolona z decyzji, jaką podjął gwiazdor.

Agustin Egurrola będzie jurorem w programie „Dance Dance Dance”

Do tej pory choreograf znany był m.in. z jurorowania w programie „Mam talent” stacji TVN, jednak już niedługo Agustin Egurrola sprawdzi się w nowej roli i zasiądzie w fotelu jurora tanecznego show Telewizji Publicznej. Decyzja gwiazdora o rozpoczęciu współpracy z TVP zaskoczyła fanów i wywołała sporo kontrowersji.

Decyzję słynnego choreografa skrytykowali m.in. Michał Piróg oraz Kinga Rusin. Również wśród internautów pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, skierowanych do gwiazdora. Wielu widzów zastanawiało się, czy wobec podjęcia przez niego pracy w konkurencyjnej stacji, straci on możliwość występowania na antenie TVN.

- Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny - napisała Kinga Rusin na swoim Instagramie.

Bogusław Linda ma problemy ze zdrowiem. Lekarze zalecają operację, aktor jej unikaBogusław Linda ma problemy ze zdrowiem. Lekarze zalecają operację, aktor jej unikaCzytaj dalej

Okazuje się, że decyzją gwiazdora zaskoczeni byli również szefowie TVN-u. Jak wynika z informacji, uzyskanych przez portal plotek.pl od jednego z pracowników stacji, Agustin Egurrola stracił szansę na kontynuację kariery u dotychczasowego pracodawcy.

- Kierownictwo TVN jest zniesmaczone zachowaniem Agustina. Tym, że nikogo wcześniej nie poinformował, że zamierza związać się z TVP, a przecież wciąż oficjalnie pozostaje jurorem „Mam talent”. Ten show teraz nie jest produkowany z powodu epidemii, ale na pewno powróci, być może już jesienią. TVN z niego nie zrezygnuje, bo miał rekordową oglądalność i przynosił gigantyczne dochody z reklam - miał przekazać w rozmowie z Plotkiem pracownik TVN.

- Ale w tej sytuacji, oczywiście, Agustin nie zasiądzie w fotelu jurora i może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy, bo okazał się nielojalny - dodał.

Według informatora portalu Agustin Egurrola zarabiał „sporo” za bycie jurorem w programie „Mam talent”. Redakcja plotka spekuluje, że być może prezes TVP Jacek Kurski skusił gwiazdora jeszcze lepszymi warunkami finansowymi kontraktu.

- Wiadomo, że TVP zapłaciło mu dużo większe pieniądze. W „Mam talent” zarabiał 2 tysiące zł za odcinek, mógł więc przyjąć inną propozycję, ale powinien wcześniej lojalnie poinformować. A tak szefowie TVN z portali internetowych dowiedzieli się o jego transferze na Woronicza. To nie fair. Tego się nie da zapomnieć - dodał informator portalu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News