Kuba Wojewódzki
Fot. YouTube/TVN Talent Show
Wiadomości Pikio - 25 Listopada 2018

Czemu Kuba Wojewódzki odszedł z Mam Talent? Ujawniono prawdę

Czemu Kuba Wojewódzki odszedł z Mam Talent? To pytanie od długiego czasu elektryzuje polską opinię publiczną, która uwielbiała oglądać gwiazdora w jury programu. Jak sugerują media, dziennikarz miał ku temu ważny, konkretny powód.

Czemu Kuba Wojewódzki odszedł z Mam Talent? Według licznych reporterów portali plotkarskich odpowiedź jest niezwykle prosta - gwiazdor został po prostu skuszony lepszą ofertą, także od stacji TVN. Mam Talent nadawane jest od 13 września 2008 roku. Wyemitowano już 11 serii, czyli 138 odcinków. Najpierw trwają eliminacje i jury wybiera 130 osób, z nich pozostaje tylko 40, które przejdą do półfinału. To ta czterdziestka walczy później o główną nagrodę, jaką jest 300 tysięcy złotych oraz nagrody ufundowane przez sponsorów. To także wielka szansa na karierę poza programem.

Kuba Wojewódzki Mam Talent

Wojewódzki zasiadał w jury Mam Talent w czasie trzech pierwszych edycji show, czyli od 2008 do 2010 roku. Z czasem widzowie nie zapomnieli oni jednak o samozwańczym królu TVN, który wciąż prowadzi oczywiście swój autorski talk show na antenie stacji.

Jurorzy Mam Talent

Mam Talent to nie tylko ludzie, którzy chcieli stać się znani w całej Polsce, a może i na świecie. To również jurorzy, którzy decydowali o tym, kto w programie zostanie, a kto niestety będzie musiał go opuścić. W programie mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak Agustin Egurola, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska Robert Kozyra i Kuba Wojewódzki, który odszedł z programu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuba WojewódzkiWszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Czemu Kuba Wojewódzki odszedł z Mam Talent. Dlaczego Kuba Wojewódzki odszedł z Mam Talent?

Jak donoszą media, Kuba Wojewódzki dostał po prostu propozycję zasiadania w gremium jurorskim startującego w marcu 2011 roku show "X Factor". Jako że gwiazdor nie chciał ponoć pracować równolegle w dwóch formatach, przeszedł jedynie do nowego programu, mającego wtedy doskonałe perspektywy. Fani byli zaciekawieni show, to był zupełnie nieznany krajowym fanom format i z góry stał się hitem. Naturalnym się stało, że Kuba Wojewódzki chciał spróbować czegoś nowego, a producenci idealnie widzieli go w tej roli. Początkowo program radził sobie świetnie, ale w ciągu lat oglądalność zaczęła spadać, aż 2014 roku odbyła się ostatnia edycja "X Factor". Kuba Wojewódzki nie przestał jednak być "Królem TVN-u" i dalej prowadzi swój autorski program, który ma najlepszą oglądalność w stacji. ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  2. Świat według Kiepskich: Wybory to najlepszy odcinek w historii serialu!
  3. Anna Lewandowska jest MISTRZYNIĄ EUROPY! Nasza polska duma, o której mało kto wie
  4. Będzie nowe godło Polski! Wzbudza ogromne kontrowersje
  5. Znaki zodiaku i samochody, jakie do nich pasują. Ferrari, a może Fiat?
  6. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News