zdjęcie wstrząsający szczegół
Fot.
Mateusz Sidorek - 12 Lutego 2021

Zrobili sobie pozornie zwykłe zdjęcie. W tle zobaczyli strasznego klauna

Trójka przyjaciół postanowiła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie podczas spotkania. Wszyscy uśmiechnęli się do obiektywu i po chwili mieli kolejną wspólną fotografię. Wówczas nie wiedzieli jeszcze, że za nimi zapozował straszny klaun. O wszystkim dowiedzieli się dopiero w domu. Ten widok mrozi krew w żyłach.

Nieraz podczas spotkań towarzyskich robimy wspólne zdjęcie, by po latach móc cieszyć się wspomnieniami i odtwarzać beztroskie chwile, które przeżyliśmy z przyjaciółmi czy rodziną. Czasem jednak w kadrze pojawia się nieproszony gość. W sieci możemy znaleźć całą masę takich fotografii.

Podobnie jest z tym zdjęciem. Trójka przyjaciół postanowiła spędzić wspólnie czas poza domem. Podczas spotkania w jednej z restauracji wszyscy spędzali miło czas, aż wreszcie wpadli na pomysł, by uwiecznić ten moment, w którym dopisuje im humor.

Niecodzienne zdjęcie zrobione w restauracji

Na pierwszy rzut oka zdjęcie niczym nie wyróżnia się od innych. Na profilach w mediach społecznościowych możemy znaleźć dziesiątki tysięcy podobnych fotografii. Jednak ten jeden szczegół w prawym górnym rogu wszystko zmienia.

Mowa oczywiście o psychotycznym klaunie, który patrzy wprost w obiektyw. Nieznajomy wystawił głowę przez okno samochodu, wychylając się tak, aby znaleźć się na fotografii.

Zbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuZbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuCzytaj dalej

Choć to zachowanie to najprawdopodobniej niewinny żart, a obcy postanowił wykorzystać okazję, to zdjęcie przypomina nieco kadr rodem z makabrycznych horrorów.

Dobrze się rozejrzyjcie, zanim zrobicie pamiątkowe zdjęcie

Gdy jesteśmy pochłonięci radością, robiąc pamiątkowe zdjęcie, często nie zastanawiamy się, czy nie pokazujemy zbyt wiele. Oczywiście nie mamy wpływu na żarty obcych, którzy postanowią wejść nam w kadr, ale warto się upewnić, że nie publikujemy wrażliwych informacji.

Udostępniając wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, powinniśmy sprawdzić, czy dookoła nie znajdują się choćby ważne dokumenty z naszymi danymi osobistymi. To ryzyko pojawia się szczególnie podczas robienia fotografii w hotelach.

Dobrze jest też rozejrzeć się, czy wszystkie osoby znajdujące się w kadrze są ubrane. Zdarzyć się może też, że ktoś będzie odbijał się w lustrze lub szybie okna. Zwłaszcza że w sieci nic nie ginie.

Jedną z najważniejszych zasad jest też bezpieczeństwo. Będąc na wakacjach, zachowajcie szczególną ostrożność, robiąc sobie zdjęcia w takich miejscach jak punkty widokowe w górach, klify czy wieżowce.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o kobiecie, która znalazła w zabawce dziecka dużego pająka. Matka opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

zdjęcie

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News