Taniec z Gwiazdami
youtube.com/jastrząb post
Mateusz Wysokiński - 15 Kwietnia 2019

Joanna Mazur ujawniła na co wyda pieniądze zebrane przez Pikio.pl. Reakcja internautów onieśmiela mistrzynię

Taniec z Gwiazdami sprawił, że cała Polska poznała imponujące, sportowe dokonania Joanny Mazur. Niepełnosprawna sportsmenka nie dość, że oczarowała tysiące Polaków swoimi zdolnościami tanecznymi, to jeszcze wzruszyła wszystkich swoją rozrywającą serce historią. Gwiazda, która żyła w uwłaczających warunkach w końcu może stanąć na nogi i to w dużym stopniu dzięki zbiórce redakcji Pikio.pl. Wiadomo, na co uczestniczka show Polsatu postanowi wydać zebrane środki.

Taniec z Gwiazdami w tym sezonie budzi wielkie emocje ze strony telewidzów. Z jednej strony nie brakuje momentów zabawnych i kontrowersyjnych, a z drugich bardzo smutnych i poważnych. Joanna Mazur, która od lat reprezentuje Polskę w sportach lekkoatletycznych przez lata zmagała się z życiem w prawdziwej nędzy. Na szczęście, fani uczestniczki programu, jak też portal Pikio.pl zaangażowali się w pomoc, co poskutkowało zebraniem ogromnej kwoty, jaka powędrowała na konto gwiazdy programu. Wiadomo, na co lekkoatletka wyda zebrane pieniądze.

Dzięki programowi "Taniec z Gwiazdami" Polacy dowiedzieli się, w jak nieludzkich warunkach mieszka mistrzyni. Pikio.pl zorganizowało zbiórkę pieniędzy, która zakończyła się niesamowitym sukcesem

Po emisji odcinka w Tańcu z Gwiazdami, w którym Joanna Mazur przyznała się do swojej ciężkiej sytuacji życiowej w całej Polsce wybuchła dyskusja dotycząca stanu życia sportsmenki. Do pomocy ruszył prezes portalu grupy mediowej IBERION będącej właścicielem portalu Pikio.pl - Albert Wójcik.

Nagła decyzja, koniec OFE. Polacy dostaną po 10 tys. na swoje kontaNagła decyzja, koniec OFE. Polacy dostaną po 10 tys. na swoje kontaCzytaj dalej

Widocznie wzruszona Mazur postanowiła podziękować wszystkim za udzielone wsparcie, mówiąc, że takiego przejęcia swoją historią się nie spodziewała.

- Jeszcze się z tą sytuacją nie oswoiłam. Bałam się, że po tym materiale ludzie będą się nade mną litować, a tego nienawidzę. Nie chciałam budzić współczucia, po prostu opowiedziałam, jak wygląda moje życie. Postawiłam na sport, wiedząc, że wymaga wielu poświęceń. Przez ostatnie lata skupiałam się wyłącznie na treningach i podporządkowałam im całe swoje życie. Oddałam się pasji. To, gdzie i jak mieszkam, nie było dla mnie aż tak istotne. Przyzwyczaiłam się do warunków, jakie mam w internacie, a odłożone pieniądze inwestowałam w sportowy rozwój, w finansowanie dodatkowych szkoleń – tłumaczyła w wywiadzie z dziennikarzami Joanna Mazur.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

Zebrane pieniądze pomogą gwieździe sportu

Zebrane przez internautów i prywatnych ofiarodawców pieniądze pozwoliły wyprowadzić się Mazur z zamieszkiwanego przez nią akademika i ułożyć sobie całe życie na nowo. Ponieważ na koncie lekkoatletki została jeszcze duża ilość środków, to pojawiła się wątpliwość, na co będzie rozdysponowana reszta pieniędzy. Te wątpliwości rozwiał przewodnik i opiekun lekkoatletki, który powiedział, że uczestniczka tanecznego programu wyda wszystko na cele sportowe.

- Jeden dzień pobytu w Centralnym Ośrodku Sportu to koszt ok. 160 złotych od osoby, a nas jest dwoje. Do tego należy doliczyć wydatki na opiekę fizjoterapeuty, pomoc psychologa i dietetyka. A gdy zbliżają się zawody, musimy być też pod stałą opieką lekarza. Do tego dochodzą wydatki na odżywki, suplementy diety i sprzęt – wyznał Michał Stawicki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News