9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepów

Autor Andżelika Wróblewska - 17 Kwietnia 2019

Magda Gessler jest kojarzona z przepiękną burzą loków. Jej bujną blond grzywę można śmiało nazwać jej znakiem rozpoznawczym. Restauratorka niejednokrotnie twierdziła i zarzekała się, że jej włosy są prawdziwe. Sceptycy jednak uważają, że korzysta z doczepianych kępek włosów. Jak jest naprawdę? Razem z redakcją Pikio dotarliśmy do fotografii, które mogą wskazywać na to, że loki Magdy Gessler nie są prawdziwe, będziecie wstrząśnięci.

Magda Gessler - królowa polskiej kuchni

Magda Gessler może pochwalić się posiadaniem kilkunastu restauracji, które należą często do elity polskich lokali gastronomicznych. Oprócz zamiłowania do gotowania, gwiazda show TVNu, jest również pisarką i malarką. Swoimi pracami chętnie dzieli się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie ulega jednak żadnym wątpliwościom, że jest najpopularniejszą restauratorką w kraju nad Wisłą. Jej rozpoznawalność jest z pewnością zasługą telewizyjnego show, jednak nie odniosłaby tak ogromnego sukcesu bez charakterystycznego dla siebie zachowania. Każdy kto nawet raz obejrzał odcinek "Kuchennych Rewolucji" z pewnością już kojarzy jej oryginalne zachowanie, które nierzadko wzbudza kontrowersję wśród widzów.

Rzucanie talerzami, używanie ostrych słów, a często też przekleństw, charakterystyczny śmiech oraz typowa tylko dla niej fryzura, która często staje się obiektem żartów to cechy rozpoznawcze Magdy Gessler. Trzeba tu jednak też nadmienić, że jeśli zachodzi taka potrzeba, to potrafi również wcielić się w rolę psychologa, co udowodniła wielokrotnie w "Kuchennych Rewolucjach", rozwiązując prywatne problemy swoich podopiecznych.

Bujne loki królowej

Magda Gessler kojarzona jest nie tylko ze swoim programem, ale głównie z burzą loków na głowie. Śmiało można stwierdzić, że jest to jej znak rozpoznawczy, który stał się elementem każdej stylizacji gwiazdy. W chwili obecnej ciężko jest nam wyobrazić ją sobie w innej fryzurze. Jej włosy zawsze ułożone są w ten sam sposób i budzą zachwyt za każdym razem. Magda ostatnio udała się na zasłużony odpoczynek i opalała się pod palmami w ciepłych krajach. Dodając zdjęcie z wakacji na swój Instagram fani zauważyli, że włosy gwiazdy na zdjęciu nie wyglądają jak w telewizji. Oczywiście nie obyło się bez dyskusji w komentarzach.

- Na rany krystusa!!! Gdzie ten zacny lok!?! Odpadł? - napisał jeden z internautów pod jej zdjęciem na Instagramie (pisownia oryginalna).

Fani komentują, że zdecydowanie bardziej podoba im się gwiazda w naturalnym wydaniu. Posypało się mnóstwo komplementów o jej delikatnych falach na głowie. Twierdzą, że taki wygląd odmładza 66-letnią kobietę. Dotarliśmy do zdjęć, które naprawdę mogą Was zszokować. Oto Magda Gessler, jakiej jeszcze nie widzieliście.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, jak restauratorka wygląda bez makijażu i zrobionych włosów. Ten widok może wielu zaskoczyć.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News