Meghan Markle dziecko
Screen/youtube/ Guardian News
Patryk Korzec - 15 Kwietnia 2019

Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma

Meghan Markle na pewno będzie niesamowicie szczęśliwa. Już wiadomo, jak gigantyczną fortunę zgarnie jej pierwszy potomek. Suma jest zatrważająca i pozazdrościć jej może każdy.

Meghan Markle oraz książę Harry to bez wątpienia najuważniej obserwowane małżeństwo na świecie. Choć para początkowo wywoływała wiele emocji, a wokół nowej postaci w rodzinie królewskiej wybuchały liczne skandale, ostatecznie pokochali ich nie tylko wszyscy Brytyjczycy, ale i miliony ludzi na całym świecie.

Wiadomość o ciąży Meghan Markle była wielkim szokiem lecz ucieszyła wszystkich. Gratulacje pojawiały się w ogólnoświatowych mediach, a teraz wszyscy z niepokojem czekają na narodziny najmłodszego członka rodziny królewskiej. Dzień porodu zbliża się wielkimi krokami, emocje są coraz większe, a teraz wyszła kolejna, zadziwiająca informacja. Już wiadomo, jak wielką fortunę zgarnie dziecko Markle i księcia Harry'ego. Zatrważająca suma z pewnością wywoła zazdrość u wielu ludzi.

Krzysztof Jackowski publikuje dokumentyPrzerażające wizje Jackowskiego spełniły się na naszych oczach. Jasnowidz opublikował dokumentyCzytaj dalej

Dziecko Meghan Markle ma szansę odziedziczyć potężną fortunę

Z pewnością dla nikogo nie jest tajemnicą to, że brytyjska rodzina królewska posiada gigantyczny majątek, o którym większość z nas może tylko pomarzyć. Skarby zbierane są od lat, a już wkrótce na świat przyjść ma kolejny dziedzic fortuny.

Choć płeć dziecka Meghan Markle nie jest jeszcze znana, już wiadomo, że będzie miało szansę otrzymać gigantyczną fortunę po królowej Elżbiecie II. Choć nie wiadomo dokładnie, jaka część fortuny będzie mu należna, z pewnością będzie to imponująca kwota, cała fortuna bowiem wyceniana jest na 400 mln funtów, a do tego dołożyć trzeba jeszcze jedną z najdroższych kolekcji diamentów na świecie. Takiego bogactwa z pewnością mogą zazdrościć mu wszyscy i już w mediach pojawiają się sugestie, że może to być jeden z najbogatszych noworodków na świecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

Jaki majątek posiada brytyjska rodzina królewska?

Oczywiście wiadomo, że brytyjska rodzina królewska w swoich skarbcach trzyma prawdziwe skarby, lecz co dokładnie składa się na ten imponujący dorobek? Okazuje się, że oprócz setek milionów jest tam jeszcze kolekcja diamentów, która liczy kilkanaście tysięcy kamieni, wśród których jest również legendarny Koh-i-noor.

- To kamień pochodzący z Indii, o którego zwrot stara się dzisiaj rząd indyjski. W swojej pierwotnej masie, według podań ważył 600 karatów, podobno znaleziono go na czole dziecka, które zostało wyłowione ze świętej rzeki. Był to syn boga Słońca - opisywał go ekspert Marcin Marcok w rozmowie z "Newserią".

Oprócz tego zabraknąć nie mogło również typowo królewskich atrybutów, a wśród nich oczywiście berła oraz korony. Tylko ta ostatnia warta jest blisko 12 mld dolarów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

czterej pancerni i piesGwiazdor "Czterej pancerni i pies" ciężko choruje i nie może chodzić. Wstrząsające wiadomościCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News