Dariusz Gnatowski nie żyje
youtube.com/ Szymon Wochal
Joanna Szwalikowska - 20 Października 2020

Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z Kiepskich

Wstrząsające doniesienia z ostatniej chwili. Nie żyje Darusz Gnatowski.

Dramatyczne doniesienia z ostatniej chwili. Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor znany z serialu "Świat według Kiepskich" - donosi Marek Balwajder na Twitterze.

Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówKlamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówCzytaj dalej

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Wstrząsające doniesienia z ostatniej chwili.

- Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek. R.I.P. - napisał na Twitterze Marek Balawajder, który jako pierwszy poinformował o odejściu aktora.

Nie żyje Dariusz Gnatowski, aktor filmowy oraz teatralny. Największą popularność zdobył dzięki roli Arnolda Boczka, czyli sąsiada Kiepskich w serialu pod tytułem "Świat według Kiepskich".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Jak wynika z doniesień RMF FM, Dariusz Gnatowski miał umrzeć w szpitalu Dietla w Krakowie. Miał tylko 59 lat. Informacja o śmierci aktora została oficjalnie potwierdzona przez Marcina Mikosa, zastępcę dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Jak wynika z informacji zebranych przez RMF FM, Gnatowski miał walczyć z zapaleniem płuc oraz ciężką niewydolnością oddechową. Od lat zmagał się również z cukrzycą.

Dariusz Gnatowski zdobył ogromną popularność dzięki roli w serialu "Świat według Kiepskich". Od 20 lat wcielał się w rolę otyłego sąsiada, Arnolda Boczka. Wielokrotnie grał również na deskach krakowskiego Teatru STU. Grał między innymi Cześnika w "Zemście", Ciąga-Dmuchanowskiego w "Rewizorze" czy Walpurga w "Wariacie i Zakonnicy". Był bardzo cenionym artystą oraz aktorem.

Dariusz Gnatowski urodził się 24 maja 1961 roku w Rudzie Śląskiej. Uczył się w krakowskim PWST, które ukończył w 1985 roku. Z Teatrem STU związany był od 1985 roku. Jego debiut aktorski miał miejsce podczas spektaklu "Pluskwa: na 2. roku studiów. Sztuka została przygotowana przez Jerzego Trelę wraz ze studentami.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych

2. Pilny komunikat. Nieoficjalnie: Nowe obostrzenia od 26 października. Zamykają całą gastronomię

3. Naukowcy apelują do Polaków: zacznie się już 3 grudnia. Czarny scenariusz może spełnić się na naszych oczach

5 października 2015 roku obchodził jubileusz 30-lecia swojej działalności atystycznej. W 2016 roku odznaczono go Brązowy, Medalem Gloria Artis - Zasłużony Kulturze. Jego przedwczesne odejście jest ogromną stratą dla polskiej kultury oraz sztuki aktorskiej.

Nie żyje Dariusz Gnatowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przywiązał szczeniaka do drzewa, zostawił list. Powód nie mieści się w głowie
  2. Justyna Żyla ostro o decyzji rządu. Wymowne zdjęcie z ciałem pozbawionym ubrań i wulgarnym gestem (FOTO)
  3. Kim jest żona Dariusza Gnatowskiego? Zdradziła, jaki był naprawdę
  4. Sąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z Kiepskich
  6. Uwaga, Play24 wprowadziło ważną aktualizację. Wszyscy abonenci powinno się pilnie zainteresować
  7. Piorunująco skuteczne naturalne lekarstwo z buraków. Działa przeciw zaparciom i wspomaga jelito grube
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: RMF FM, Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News