Polsat koronawirus informacje
Piotr Molecki East News
Joanna Szwalikowska - 20 Października 2020

Z ostatniej chwili: zapadła decyzja ws. walki z koronawirusem. Polsat przekazał dramatyczne wieści

Polsat przekazał dramatyczne informacje w sprawie koronawirusa z ostatniej chwili. Właśnie zapadła decyzja na temat dalszych działań.

Polsat przekazał najnowsze informacje w sprawie koronawirusa w Polsce. Pandemia w dalszym ciągu nie ustaje. Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia odnotowuje tysiące nowych przypadków zachorowań. Niestety, w ciągu najbliższych dni liczba ta może zwiększyć się do kilkunastu przypadków dziennie.

Sąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierciSąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierciCzytaj dalej

Wiadomość z ostatniej chwili. Polsat przekazał, jakie dalsze kroki zostaną podjęte w sprawie walki z koronawirusem

- Komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak podjął decyzję o skierowaniu do walki z wirusem Sars-Cov-2 strażaków mających uprawnienia ratownictwa medycznego - przekazano Polskiej Agencji Prasowej. Wiadomość napłynęła z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. W pierwszej kolejności do Warszawy ma zostać skierowanych 50 ratowników, informuje Polsat News.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Państwowa Straż Pożarna od samego początku pandemii aktywnie bierze udział w działaniach prowadzonych w związku z pandemią koronawirusa w Polsce. Strażacy-ratownicy kierowani byli między innymi do punktów granicznych, gdzie mieli zajmować się mierzeniem temperatury podróżnych. Tego typu zadania obecnie prowadzone są w 18 punktach granicznych. Dodatkowo dyżurują oni również w ponad 380 polowych izbach przyjęć, przewożą próbki do badań czy dowożą żywność osobom, które zostały objęte kwarantanną.

Jak poinformował komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak w trakcie poniedziałkowej telekonferencji z komendantami wojewódzkimi, polecił on wytypowanie osób, które mają zostać skierowane do pomocy w walce z pandemią koronawirusa. Pierwszym miastem, które taką pomoc otrzyma jest Warszawa, która obecnie znajduje się w czerwonej strefie.

Dzisiaj grzeje:

1. Decyzja padła jak grom z jasnego nieba. Szkoły podstawowe w całym mieście przechodzą na zdalne nauczanie

2. Rząd podjął decyzję w sprawie 2 listopada. Fatalne wieści, obywatele nie będą zadowoleni

3. Rząd wprowadza nowe przepisy, wszystko stało się nagle. Właśnie przed chwilą padło na antenie

Rzecznik komendanta głównego PSP st. kpt. Krzysztof Batorski zaznaczył, że wszyscy strażacy PSP są przeszkoleni w zakresie wykwalifikowanej pierwszej pomocy. Z kolei dyplom ratownictwa medycznego ma 2,4 tys. spośród nich, przekazuje Interia. Najprawdopodobniej to właśnie te osoby zostaną skierowane do działań w związku z pandemią koronawirusa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Grzybiarz znalazł w środku lasu kartonowe pudło. Kiedy zajrzał do środka, od razu wezwał policję
  2. Justyna Żyła zachwyca się kolegą Piotra. Zrobiła to bez zahamowań na oczach tysięcy osób (FOTO)
  3. W czwartek rząd ogłosi kolejne obostrzenia. Już wiemy, co czeka Polaków
  4. Polsat przekazał oficjalny komunikat. Koniec "Tańca z gwiazdami", fani nie mogą się pozbierać
  5. Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacje
  6. Milionerzy: Uczestniczka była w szoku, dostała za trudne pytanie. Mało kto zna prawidłową odpowiedź
  7. Ciocia po latach zdradziła przepis na schabowe z niespodzianką. Smak totalnie zaskoczył wszystkich, dosłownie rozpływają się w ustach
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Polsat News, Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News