wypadek
Flickr, com, autor: Lukas Plewnia
Patryk Przybyłowski - 27 Marca 2021

Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyją trzy osoby

Do wielkie tragedii doszło w godzinach wieczornych niedaleko miejscowości Rudzienko na Mazowszu. Niestety, na skutek karambolu śmierć poniosły trzy osoby. Na mijescu są służby, które zabezpieczają teren.

Dramat rozegrał się na drodze krajowej numer 50. To właśnie na odcinku tej trasy przechodzącym przez miejscowość Rudzienko doszło do zderzenia czterech pojazdów. Według informacji przekazanej przez Radio Kierowców były to dwa auta osobowe i dwa ciężarowe.

Zawiadomienie o tragedii napłynęło do policji o godzinie 19:25. Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Otwocku potwierdziła, że w wypadku śmierć poniosły trzy osoby, a jedna jest poważnie ranna.

- Na miejscu cały czas pracuje policja. Prawdopodobnie utrudnienia potrwają do jutra - wyjaśnia sierż. sztab. Paulina Harabin.

Według doniesień przekazanych przez portal wyborcza.pl jeden z samochodów miał przewrócić się na bok i spłonąć. Dowodzić tego mają zdjęcia z miejsca zdarzenia, w których posiadaniu są dziennikarze portalu.

Paulina Młynarska w żałobiePaulina Młynarska w żałobieCzytaj dalej

Policji udało się wstępnie ustalić, że jedna z ciężarówek i jedna osobówka jechały w kierunku Otwocka, z kolei pozostałe pojazdy poruszały się w przeciwnym kierunku. Nie wiadomo jeszcze, jaka była bezpośrednia przyczyna wypadku.

Kierowcy podróżujący tą trasą muszą przygotować się na poważne utrudnienia. Obecnie jazda w kierunku Otwocka odbywa się objazdem przez Kołbiel.

Jak podaje portal warszawawpigulce.pl, na miejscu zdarzenia pracuje nie tylko policja, ale i kilkanaście zastępów straży pożarnej. Wśród nich są zarówno pracownicy Państwowej Straży Pożarnej, jak i przedstawiciele OSP.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: warszawawpigulce.p, wyborcza.pl,

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News