ślub panna młoda
ZDJĘCIE ZOSTAŁO UDOSTĘPNIONE NA PRAWIE CYTATU. Zostało opublikowane w materiale pt. „Uderzyła w twarz pana młodego! Co się stało?!” Link do materiału: https://www.interia.tv/wideo-uderzyla-w-twarz-pana-mlodego-co-sie-stalo,vId,2562404
Joanna Szwalikowska - 7 Stycznia 2021

W trakcie ślubu panna młoda uderzyła pana młodego w twarz

Ten ślub przybrał zdecydowanie niecodzienny obrót. Pan młody został uderzony przez pannę młodą w trakcie uroczystości. Goście nie mogli uwierzyć własnym oczom. Powód, dla którego to zrobiła, powala na kolana.

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej zakochanej młodej pary. Każdy marzy o tym, aby jego uroczystość przebiegła bez najmniejszej wpadki, czego niestety nie zawsze da się uniknąć. Organizacja takiego wydarzenia wymaga ogromu pracy, dlatego nie zawsze udaje się przeprowadzić wszystko zgodnie z założeniami.

Ten ślub bez wątpienia należy do wyjątkowych. Panna młoda nagle uderzyła swojego wybranka

Przygotowania do tej wyjątkowej uroczystości trwają miesiącami, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Zaproszenia, kwiaty, muzyka, dekoracja sali, catering to tylko kilka z rzeczy, które trzeba załatwić. Odwiecznym problemem panien młodych jest odnalezienie tej wyjątkowej sukni, co również wymaga dużego nakładu pracy.

Istnieje nieskończenie wiele pomysłów na zorganizowanie uroczystości w taki sposób, aby odbiegała ona od typowego wesela. W końcu każdy marzy, aby ten dzień został zapamiętany na bardzo długo. Niektórzy decydują się nawet na wesela tematyczne związane z zainteresowaniami młodej pary.

Najbardziej wyjątkowymi weselami są te, na których państwo młodzi mają wokół siebie grono wspaniałych osób, uświetniających zabawę i cieszących się szczęściem świeżo poślubionego małżeństwa. Dzięki pomocy bliskich osób, młoda para może skupić się na sobie i przeżyć ten dzień najlepiej, jak tylko się da.

Śmierć spadła jak grom, nie żyje zasłużony działacz „Solidarności”. Odszedł tuż przed urodzinamiŚmierć spadła jak grom, nie żyje zasłużony działacz „Solidarności”. Odszedł tuż przed urodzinamiCzytaj dalej

W sieci roi się od filmów, na których zarejestrowano nietypowe wpadki podczas ślubów oraz wesel. Nagranie, o którym mowa w tym artykule, dotyczy ślubu, który przybrał dość nieoczekiwany obrót. W końcu rzadko się zdarza, by panna młoda uderzyła swojego ukochanego w momencie zaślubin.

Na nagraniu opublikowanym na portalu „Interia” widzimy państwa młodych, którzy patrzą sobie w oczy, składając jednocześnie przysięgę. W pewnym momencie coś nagle rozprasza uwagę kobiety, która niewiele myśląc, natychmiast przechodzi do działania.

Ślub na świeżym powietrzu ma to do siebie, że czasami mogą zakłócić go niepożądane insekty, tak też było w opisywanym przypadku. Pana młodego osaczyła bowiem wredna mucha.

Kobieta zauważając owada, nie była w stanie skupić się na ceremonii. Nagle wyciągnęła rękę w stronę pana młodego i uderzyła go w głowę. W ten sposób chciała pozbyć się natrętnej muchy.

Skonsternowany pan młody roześmiał się. Kobieta wygląda z kolei na zadowoloną z siebie, co oznacza, że jej misja pozbycia się muchy prawdopodobnie zakończyła się powodzeniem. Goście nie kryli zaskoczenia sytuacją, ale wszystko zostało zręcznie i szybko obrócone w żart. Nagranie możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News