Rolnicy dziwna wiadomość
Fot. Ranczo Laszki Emilia Korolczuk
Mateusz Sidorek - 18 Marca 2021

Emilia z „Rolnicy. Podlasie” dostała od fana wiadomość ws. ciąży. Bardzo dziwna treść

Gwiazda serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” niedawno otrzymała dziwną wiadomość od jednego z jej fanów. Treść dotyczyła ciąży Emilii Korolczuk. Autor wyraził zaniepokojenie tym, że choć kobieta nosi dziecko, to zbliża się do zwierząt. Jego zdaniem takie zachowanie może źle wpłynąć na dziecko. Emilia nie mogła w to uwierzyć i podzieliła się wiadomością z fanami.

„Rolnicy. Podlasie” to serial dokumentalny, dzięki któremu część właścicieli gospodarstw zyskało niemałą popularność wśród widzów. Jedną z gwiazd produkcji jest Emilia Korolczuk. 34-latka jest sołtysem wsi Laszko koło Zabłudowa. Na co dzień zajmuje się zwierzętami i ziemią, po godzinach natomiast prowadzi swój fanpage na Facebooku.

Na Facebooku Ranczo Laszki Emilia Korolczuk „Rolnicy. Podlasie” 34-latka publikuje zdjęcia ze swojego gospodarstwa, na których możemy zobaczyć jej zwierzęta – od hodowlanych po psy i koty. Rosnące zainteresowanie gwiazdą serialu dokumentalnego sprawiło, że fani zaczęli wysyłać sołtys wiadomości.

Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” otrzymała dziwną wiadomość

Odkąd program „Rolnicy. Podlasie” zaczął pojawiać się na antenie Polsatu jego uczestnicy mogą cieszyć się coraz większą popularnością, co niedawno odczuła między innymi 34-letnia sołtys wsi Laszko.

Warto przypomnieć, że Emilia Korolczuk jest już w 6. ciąży i wraz z Karolem czekają, aż na świat przyjdzie ich córeczka Laurą. Niedawno do Emilii napisał zatroskany internauta, który wyraził niepokój związany z dzieckiem rodziny Korolczuków.

Czy będzie zakaz przemieszczania się w Wielkanoc? Poseł partii rządzącej otwarcie odpowiadaCzy będzie zakaz przemieszczania się w Wielkanoc? Poseł partii rządzącej otwarcie odpowiadaCzytaj dalej

Autor wiadomości wyraził przede wszystkim obawę o to, że kontakt przyszłej mamy ze zwierzętami może wpłynąć na zdrowie dziewczynki, która już za trzy miesiące ma przyjść na świat.

Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” podzieliła się wiadomością

Treść wiadomości okazała się tak absurdalna i dziwna, że Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” postanowiła ją opublikować, by internauci sami zobaczyli, z czym 34-letnia sołtys wsi Laszko musiała się zmierzyć.

Witam panią. Jestem już starszym człowiekiem i tak słyszałem, że kobieta w ciąży nie powinna się tak blisko być ze zwierzętami, ale to tylko moje zdanie, że niby geny zwierząt przechodzą na dzieciaka. Przepraszam, że to mówię Pani, ale tak słyszałem od starszych – napisał fan.

Ten specyficzny fan pochodzi z Buska-Zdroju, miasta znajdującego się w województwie świętokrzyskim. Emilia dodał jeszcze na swoim fanpage’u ironiczny komentarz po odczytaniu wiadomości od starszego fana.

Troska i pomysłowość moich fanów nie zna granic... W tym Busku Zdroju to mądre ludzie mieszkajo, mieliście pojęcie o przechodzeniu genów? – czytamy na jej Facebooku.

Gwiazda „Rolnicy. Podlasie” pewnie będzie musiała przygotować się na to, że od czasu do czasu może otrzymywać osobliwe wiadomości od fanów. Najważniejsze jednak, że podchodzi do nich z humorem.

Rolnicy dziwna wiadomość

Z: Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Facebook Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News