Rafał Brzoska - żona zdjęcie
Wikipedia/ James Button Group sp. z o.o.
Paulina Musianek - 16 Maja 2019

Kim jest mąż Omeny Mensah? Ekonomista Rafał Brzoska z partnerką

Rafał Brzoska - żona Omena Mensah wiedziała, z kim bierze ślub. Brzoska to ekonomista i milioner. Co sprawiło, że osiągnął taki sukces?

Rafał Brzoska - żona, dziecko i biznes. Ma wszystko!

Rafał Brzoska i żona Omena Mensah to ostatnio najgorętsza para show-biznesu. Najpierw bardzo dbali o zachowanie dla siebie swojego uczucia i wspólnie spędzanych chwil, dziś chętnie się nimi dzielą na portalach społecznościowych. Kim jest Rafał Brzoska?

Brzoska to ekonomista, przedsiębiorca i prezes międzynarodowej Grupy Kapitałowej Integer.pl. Przełom w jego biznesowej karierze nastąpił, kiedy Polska Grupa Pocztowa, należąca właśnie do Integer.pl, pokonała Pocztę Polską w przetargu na obsługę korespondencji sądowej oraz tej pochodzącej z prokuratur. Rafał Brzoska przez lata udowadniał, że zna się na biznesie, jego tajnikach i sposobach na radzenie sobie z trudnościami ekonomicznymi i politycznymi.

- Nie ma miejsc idealnych, to pewne. Warunki do robienia biznesu w Polsce wciąż są atrakcyjne, ale przez lata się pogarszają. Pamiętajmy o tym. Nie zmusi mnie pan do narzekania, bo już dawno nauczyłem się, że trzeba patrzeć do przodu. Ale dla Polski byłoby lepiej, gdyby do polityki trafiali tylko profesjonaliści - zdradza biznesmen w wywiadzie z Money.pl.

Rafał Brzoska i Omena Mensah tworzą szczęśliwe małżeństwo

Rafał Brzoska już od kilku lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach najbogatszych Polaków, zaś Omena Meshan to jedna z topowych gwiazd TVN-u, która nie tylko regularnie pojawia się na wizji, ale również prowadzi własną firmę meblarską oraz fundację.

Para jest w sobie szaleńczo zakochana, jednak na początku nie zdradzali, że jest między nimi uczucie. Teraz nie mają już z tym problemu. Rafał Brzoska z żoną pojawia się nie tylko w mediach społecznościowych, ale również wydarzeniach branżowych. Rok temu bawili się razem na Balu TVN, chwaląc się swoją miłością.

Odważyli się w końcu pokazać swoje dziecko - syna Vincenta. Mąż Omeny opublikował na swoim koncie na Instagramie urzekające rodzinne zdjęcie, na którym możemy podziwiać parę i ich malucha na luksusowym tarasie. Vincent Brzoska przyszedł na świat pod koniec 2017 roku.

Obrazy Pikio

Rafał Brzoska - pierwsza żona

Nie wiadomo zbyt wiele o pierwszej żonie Rafała Brzoski. Do mediów przeciekły tylko informacje o tym, że biznesmen na początku swojej kariery założył właśnie z nią i kolegą wspólną firmę oraz o tym, że gdy Brzoska ruszał z InPostem, jego żona nie wierzyła w ten projekt.

Czy to było powodem rozstania się? Nie wiadomo. Omena Mensah również była wcześniej zamężna, z poprzedniego związku ma 16-letnią córkę Vanessę.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Paulina Holtz: Michał Nowakowski, dzieci. Czy aktorka ma męża?
  2. Jerzy Kalibabka "Tulipan" nie żyje. Kim był przestępca-uwodziciel?
  3. Ile zarabia Messi tygodniowo? Ile za sezon? Te kwoty są porażające
  4. Kaja Godek - mąż. Kim jest partner kontrowersyjnej działaczki?
  5. Katarzyna Niezgoda - wiek. Ile ma lat była partnerka Tomasza Kammela?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News