Polsat uwielbiane show
Fot. instagram.com @loveislandwyspamilosci
Mateusz Sidorek - 7 Lutego 2021

Mamy potwierdzenie, Love Island wraca na antenę Polsatu

To już pewne, na antenę telewizji Polsat wraca uwielbiane przez widzów show. Mowa o trzeciej edycji „Love Island. Wyspie miłości”. Jedno z najgorętszych randkowych reality show w Polsce tym razem zabierze publiczność do słonecznej i sensualnej Hiszpanii. Program prowadzony przez Karolinę Gilon będzie można oglądać już od 28 lutego.

Początkowo nie wszyscy mogli się spodziewać, że program „Love Island. Wyspa miłości” emitowany przez telewizję Polsat, stanie się takim hitem. Już po pierwszym sezonie okazało się jednak, że publiczność kocha randkowe reality show. Nikogo chyba nie powinna dziwić informacja, że niedługo wróci trzecia edycja.

Format uwielbiany przez widzów Polsatu będzie miał premierę w niedzielę 28 lutego. Wtedy publiczność przed telewizorami będzie mogła obejrzeć dwugodzinny odcinek pilotażowy, dzięki któremu wszyscy będą mogli poczuć przedsmak nadchodzącej trzeciej edycji.

Polsat wraca z „Love Island. Wyspą miłości” wiosną

Miłosne zawirowania bohaterów randkowego show będzie można śledzić wiosną. To oznacza, że widzowie będą mogli zobaczyć „Love Island. Wyspę miłości” już za miesiąc. Producenci zapowiadają, że nawet najwięksi fani mogą być zaskoczeni trzecią odsłoną programu.

Tym razem bohaterowie „Love Island. Wyspy miłości” wylądują w luksusowej willi w Hotelu. W produkcji nadal obecna będzie znana z „Top Model” Karolina Gilon. Chociaż zasady nie ulegną zmianie, to format zostanie nieco odświeżony.

Krzysztof Kowalewski zostawił dla niej ukochaną. Kulisy związku z Agnieszką SuchorąKrzysztof Kowalewski zostawił dla niej ukochaną. Kulisy związku z Agnieszką SuchorąCzytaj dalej

Trzecia edycja „Love Island. Wyspa miłości” to nowe gry i zasady, które będą obowiązywały uczestników randkowego reality show. Premierowy odcinek będzie można obejrzeć na antenie Polsatu o godzinie 20:00. Kolejne części będą pojawiały się od poniedziałku do piątku i w niedziele po godzinie 22:00.

Gorący hit Polsatu

Warto przypomnieć, na czym polega popularny hit Polsatu. Do hiszpańskiej willi trafi dziesięcioro młodych, wysportowanych i atrakcyjnych osób w wieku od 18 do 35 lat. W luksusowych warunkach zamieszka po pięć singli i singielek.

Randkowy program będzie trwał sześć tygodni, a uczestnicy już w pierwszym odcinku dobiorą się w pary. Dobiorą się jedynie na podstawie pierwszego wrażenia. Co ciekawe, w willi zawitają goście, którzy mogą nieźle namieszać.

W trakcie show dochodzi do licznych przeparowań, które skutecznie burzą spokój uczestników. Warto pamiętać, że osoby bez par muszą opuścić program. Jednym z najważniejszych elementów są gry i zabawy, dzięki którym bohaterowie lepiej się poznają.

Każdy ruch mieszkańców luksusowej willi śledzi blisko 50 kamer, a uczestnicy pozbawieni są telefonów i internetu. W finale będą walczyły ze sobą trzy pary, które zyskają największą sympatię widzów. Nagroda główna to aż sto tysięcy złotych.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o szokującym zdjęciu Dagmary Kaźmierskiej, które pojawiło się w mediach społecznościowych. Królowa życia przeszła zabieg medyczny. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: instagram.com @loveislandwyspamilosci

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News