Piotr Żyła obchodzi 34. urodziny
ERWIN SCHERIAU/AFP/East News; Twitter/TVP Sport
Irmina Jach - 16 Stycznia 2021

Piotr Żyła obchodzi 34. urodziny. Życzenia od Dawida Kubackiego stały się hitem sieci

Piotr Żyła obchodzi dziś 34. urodziny. TVP Sport postanowił przygotować w prezencie dla skoczka nagranie, w którym wzięli udział jego koledzy z reprezentacji. Największe poruszenie wśród fanów wzbudziły przezabawne życzenia Dawida Kubackiego.

Piotr Żyła to jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników polskiej kadry w skokach narciarskich. Sportowiec zasłynął dzięki niewybrednym żartom, specyficznemu poczuciu humoru oraz bezpośredniości, którą pokazuje w rozmowach z mediami. Nic dziwnego, że koledzy darzą go sympatią, której wyraz postanowili dać, składając mu życzenia.

Piotr Żyła obchodzi 34. urodziny

- Życzę ci w dalszym ciągu uśmiechu na twarzy, żeby on nigdy nie gasł. Dużo zdrowia, sił, sukcesów sportowych. Chociaż z tym bym nie przesadzał, bo byś był lepszy ode mnie - żartował Kamil Stoch w nagraniu umieszczonym na Twitterze przez TVP Sport.

Klimek Murańka, który słynie z niesamowitego poczucia humoru, obiecał koledze wspólną wyprawę na piwo. Przed kilkoma miesiącami skoczek narciarski zażartował z Tadeusza Rydzyka, wzbudzając zachwyt wśród fanów. Można się domyślać, że wspólne wyjścia obu sportowców nie należą do monotonnych.

- Zdrowia, pogody ducha i żeby się nie zmieniał. Będę musiał mu też postawić Złotego Bażanta - obiecywał reprezentant Polski.

Koleżanki zabitej Patrycji ujawniły prawdę o jej związku z Kacprem. Nie mogą zrozumieć decyzji 13-latkiKoleżanki zabitej Patrycji ujawniły prawdę o jej związku z Kacprem. Nie mogą zrozumieć decyzji 13-latkiCzytaj dalej

- Żeby dalej był takim wariatem, jakim jest. I niech skacze do tej „czterdziestki”, czy ile tam chce - dodał Paweł Wąsek.

Największe rozbawienie wywołała wypowiedź Dawida Kubackiego, który życzył koledze „rozumu”. Młody skoczek narciarski niedawno został ojcem. Dobry humor po narodzinach wymarzonej córeczki nie opuszcza go od wielu dni.

- Żeby mu zostało tyle uśmiechu, co ma. Rozumu, żeby mu trochę przybyło, to się mu przyda. No i przede wszystkim zdrowia, każdemu się przyda. A znając Piotrka, jeśli zdrowie będzie miał, to na resztę zapracuje- życzył koledze Dawid Kubacki.

Z powodu dyskwalifikacji z niedzielnego konkursu indywidualnego dzisiejsze urodziny mogą być dla Piotra Żyły nieco smutne. Sympatyczny skoczek narciarski został wykluczony z powodu nieregulaminowego rozmiaru kombinezonu.

Fani mają nadzieję, że podczas dzisiejszych zawodów drużynowych Piotr Żyła pomoże wywalczyć zwycięstwo dla polskiej reprezentacji. Niewątpliwie, taki rozwój sytuacji byłby dla skoczka najlepszym prezentem na 34. urodziny. Wszystkiego najlepszego!

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet/TVP Sport

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News