Oliwia Bieniuk na zdjęciach
Instagram.com oliwia.bieniuk
Monika Majko - 4 Lutego 2021

Córka Anny Przybylskiej w odważnej sesji. Piękna jak nigdy

Oliwia Bieniuk pod koniec zeszłego roku skończyła 18 lat. Córka Anny Przybylskiej zachwyca niezwykłą urodą i zdobywa coraz więcej fanów. Niedawno nastolatka pochwaliła się w sieci nowymi zdjęciami z bardzo odważnej sesji fotograficznej.

Wielbiciele Anny Przybylskiej już dawno zauważyli, że jej córka odziedziczyła urodę po swojej mamie. 18-letnia Oliwia Bieniuk ma już za sobą pierwsze kroki w modelingu, a jej kariera coraz szybciej posuwa się do przodu.

Oliwia Bieniuk zachwyca urodą

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończyła 18 lat w październiku 2020 roku. Nastolatka już od dawna jednak zachwyca swoją urodą zarówno fanów swojej pięknej mamy, jak i własnych. Niedawno dziewczyna zamieściła w sieci odważne zdjęcia, które poruszyły internautów.

Oliwia Bieniuk ma już za sobą pierwsze kroki w modelingu i coraz śmielej podąża tą drogą. Choć nastolatka nie wyklucza, że w przyszłości chciałaby spróbować sił w aktorstwie, na razie koncentruje się głównie na współpracy z fotografami.

Na swoim Instagramie 18-latka zamieściła niedawno zdjęcia, które zachwyciły fanów. Elegancka i zmysłowa sesja podkreśliła niezwykłą urodę nastolatki i sprawiła, że wyglądała na znacznie bardziej dojrzałą, niż na dotychczas publikowanych fotografiach.

Mateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiMateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiCzytaj dalej

- Ale pięknie! Tak dojrzale i elegancko - skomentowała zdjęcia młodej gwiazdy jedna z internautek.

- Twoja mama była śliczna, a ty jesteś cudowna. To ty powinnaś zagrać twoją mamę - dodała inna użytkowniczka sieci, nawiązując do planów obsadzenia Oliwi Bieniuk w roli swojej mamy w filmie o aktorce.

Sprawę ewentualnego filmu, który miałby zostać oparty na biografii przedwcześnie zmarłej Anny Przybylskiej, skomentował znany reżyser i scenarzysta, Paweł Piwowarski. Filmowiec przyznał, że decyzja o obsadzeniu w roli aktorki jej nastoletniej córki byłaby niezwykle odpowiedzialna.

- Teraz to już nie wiem, czy taki film kiedykolwiek powstanie. Gdyby to była biografia, uważałbym za niezwykle ryzykowne obsadzenie córki w roli Ani. Wiem, że pół Polski chciałoby to zobaczyć, ale ja bym się nie odważył - wyznał reżyser.

- Córka Ani będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki. Ludzie z branży będą jej obiecywali różne złote pantofelki, a nawet już to robią. Wiem, że są na nią ogromne naciski - dodał.

Oliwia Bieniuk opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie

Instagram.com oliwia.bieniuk

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News