Oliwia Bieniuk po śmierci mamy
instagram.com oliwia.bieniuk
Weronika Wasiak - 5 Października 2020

Nikt wcześniej nie wiedział, strasznie przykre. Oliwia Bieniuk dopiero teraz zdradziła, co stało się po śmierci Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk dopiero teraz ujawniła, co wydarzyło się tuż po śmierci jej mamy. Gdy odeszła Anna Przybylska, była jeszcze mają dziewczynką. Słysząc te informacje serce samo rwie się na kawałki.

Oliwia Bieniuk jest najstarszą latoroślą z całej trójki, której doczekali się Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska. Nastolatka ma braci: Jana i Szymona. Aktorka zmarła 5 października 2014, zatem jej pierworodna miała wówczas niespełna 6 lat (18 października tego roku Oliwka osiągnie pełnoletność). To właśnie Oliwia ma najwięcej wspomnień z mamą i najlepiej pamięta dzień, w którym dowidziała się o jej śmierci. Musiało minąć wiele lat, by zdecydowała się wrócić myślami do tamtych wydarzeń.

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

Ciężko powstrzymać łzy. Oliwia Bieniuk pierwszy raz opowiedziała o tym, co stało się po śmierci Ani

Najmłodszy z całej trójki Szymon nie pamięta mamy. Gdy odeszła, był jeszcze malutki, a Ania nie zdążyła się nim nacieszyć. Najwięcej wspomnień zapisało się w głowie najstarszej Oliwii, która w wywiadzie dla "Vivy!" przyznała, że doskonale pamięta wartości, jakie mama wpajała jej od najmłodszych lat i dziś, jako wkraczająca w dorosłość dziewczyna, stara się nimi kierować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała - mówiła w wywiadzie dla "Vivy!".

Oliwka nie ukrywa również, że podejmując swoje pierwsze poważne decyzje nie jest pewna, czy mama byłaby z nich zadowolona. Niestety, nie zdążyła porozmawiać z nią o przyszłości. Teraz zapewne byłby na to najlepszy czas.

- Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy - przyznała 17-latka.

Po raz pierwszy od śmierci Ani Oliwka na forum publicznym wróciła pamięcią do dnia jej odejścia. Jak mówiła, była wówczas u babci i czuła, że za chwilę wydarzy się najgorsze. W osobistym wywiadzie dla "Vivy!" zdradziła, że w tamtym czasie umyślnie nie odbierała telefonu, bo nie chciała usłyszeć tej wiadomości.

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Rzecznik rządu odpowiada

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

- Nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom - mówiła dla "Vivy!" Oliwia Bieniuk, córka zmarłej przed 6. laty Anny Przybylskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Siostra artystki pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie, poruszające
  2. Tragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiem
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Spektakularne doniesienia o ogórkach kiszonych. Niesamowite, co zawierają, działanie spodoba się każdemu

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

[custom-embed id=7959

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News