Michał WIśniewski pożegnał bliską osobę
Instagram.com @m_wisniewski1972
Bartłomiej Cieślak - 26 Marca 2021

Michał Wiśniewski przekazał tragiczne wieści. Zmarła jego przyjaciółka

Michał Wiśniewski podzielił się ze swoimi fanami bardzo smutną informacją. Walkę z koronawirusem przegrała jego bliska przyjaciółka, Iwona. Wiadomość o jej śmierci pogrążyła muzyka w żałobie. Przejmujący wpis, który zamieścił w sieci, pokazuje, jak bliską osobą była dla niego zmarła.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zamieścił wpis o stracie. Zaledwie 3 tygodnie temu pożegnał swojego wiernego fana, Krzysztofa Saltarskiego, a dziś znów opublikował przejmujący wpis na Instagramie. Odeszła jego bliska przyjaciółka.

Michał Wiśniewski pożegnał przyjaciółkę

Wyjątkowo smutny wpis opatrzony czarno-białym zdjęciem pojawił się dzisiaj na Instagramie Michała Wiśniewskiego. Muzyk regularnie dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami ze swojego życia prywatnego, tym razem jednak ponownie musiał przekazać bardzo przykre informacje.

- Zawsze mogłem na Ciebie liczyć Iwonko. Nie znałem drugiej takiej, która miałaby w sobie tyle energii i radości życia. W imieniu Poli i swoim najszczersze kondolencje składam rodzinie, bliskim i przede wszystkim Jackowi, który zawsze będzie mógł na mnie liczyć ale sam też czuję się częścią tej rodziny. Jest mi niezmiernie przykro Słońce. Nie mówmy żegnaj, lecz do widzenia, choć będzie Nam Cię brak - napisał Michał Wiśniewski.

Nie wiadomo kim dokładnie była Iwona, na pytania fanów o to muzyk póki co nie odpowiedział. Po użytych przez Wiśniewskiego hastagach pod wpisem można jednak wywnioskować, że zmarła ona na COVID-19.

W rozporządzeniu ukryty został zakaz zgromadzeń dla Polaków. Nikt o nim nie mówiłW rozporządzeniu ukryty został zakaz zgromadzeń dla Polaków. Nikt o nim nie mówiłCzytaj dalej

Fani bardzo szybko pokazali, że można na nich liczyć. Wielu przekazało muzykowi wyrazy współczucia, inni z kolei pisali, że to kolejny dowód na to, by nie lekceważyć zagrożenia, jakie niesie ze sobą koronawirus.

- Wyrazy współczucia. Tylko głupcy śmieją się z covida. Ja zaraziłam się 2 miesiące temu. Aktualnie moje życie nie wygląda jak wcześniej. Zawsze byłam okazem zdrowia. Teraz, pomijając to, że wciąż nie mam smaku i węchu, mam też problemy z widzeniem. Mam mgłę mózgową, która odbiera mi radość życia. Kręci mi się w głowie. Co rano zmuszam się by wstać z łóżka - napisał jeden z fanów.

- Tak, też pożegnałam swoją babcię 19 lutego. Wyleczona z covida, ale powikłania i stan w jakim wyszyła ze szpitala niestety sprawiły, że odeszła ???? A ja niestety nie mogłam ani przy niej być, ani się pożegnać... - napisała fanka.

Na szczęście profil Michała Wiśniewskiego zdecydowanie częściej obfituje w mniej smutne treści. Niedawno muzyk zaczął w końcu pokazywać zdjęcia z Polą, swoją nową żoną, a także ich pierwszym wspólnym dzieckiem, maleńkim Falco.

Niestety, fani Ich Troje musieli ostatnio przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Wiśniewski w jednym z InstaStories poinformował bowiem, że zaplanowany koncert zespołu został odwołany. Obecna sytuacja w Polsce i twardy lockdown raczej nie dają szans na szybki powrót na scenę, dlatego fanom zostają póki co archiwalne nagrania zespołu i zdjęcia, którymi Wiśniewski chwali się w mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski pożegnał bliską osobę

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram.com m_wisniewski1972

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News