Malwina - Pierwsza Miłość - kim jest aktorka
instagram.com/agawielgosz
Wiadomości Pikio - 8 Marca 2019

Malwina z Pierwszej Miłości. Kim jest bohaterka grana przez Agnieszkę Wielgosz?

Malwina - Pierwsza Miłość. Serial Polsatu to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. Jego widzowie uwielbiają barwne postacie, które z odcinka na odcinek dostarczają im rozrywki, a jednocześnie zaciekawiają swoją historią i dalszymi losami. Jedną z takich bohaterów jest Malwina Florek - zaskakująca i nieoczywista, o różnych twarzach. Jej perypetie z wypiekami na twarzy śledzą tysiące fanów produkcji Polsatu.

Malwina - Pierwsza Miłość - ile ma lat aktorka wcielająca się w postać

Malwina - Pierwsza Miłość - kobieta, która wciela się w rolę, to Agnieszka Wielgosz, urodzona 19 września 1972 roku. Jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Swoją karierę rozpoczęła występując na deskach teatru Bagatela w 2002 roku, obecnie jest związana z teatrem Rampa oraz MIST.

Jest aktorką teatralną i telewizyjną, zagrała między innymi w Na dobre i na złe jako Justyna, Plebanii jako doktor Beata, czy Złotopolskich, gdzie wcieliła się w rolę posterunkowej Agnieszki Koral. Jednak największą rozpoznawalność zyskała dołączając do obsady serialu Polsatu - Pierwsza Miłość. Co ciekawe zagrała w nim już w 2006 roku jako Kamila Wąsowska, siostra Agaty i dziewczyna Artura Kulczyckiego. Dopiero od roku 2010 występuje tam w roli Malwiny Florek.

Malwina z Pierwszej Miłości

Widzowie serialu Pierwsza Miłość kojarzą Malwinę Dąbek-Florek jako ognistą kobietę z wybuchowym temperamentem, jej cały charakter odzwierciedlały ogniście rude włosy.

- Nie wyobrażam sobie innego koloru. Ten rudy to odzwierciedlenie mojego temperamentu. Nie ukrywam, że dzięki tym włosom jestem bardziej charakterystyczna i rozpoznawalna. Mam rudą duszę! - mówiła w jednym z wywiadów.

Mężczyźni albo jej unikają i wolą trzymać się z daleka, albo ją ubóstwiają. W związku z tym ma na swojej liście wiele romansów i przelotnych znajomości.

Malwina z Pierwszej Miłości

Malwina z Pierwszej Miłości - więcej informacji o postaci

Mężem Malwiny był Florek, jednak nie tworzyli szczęśliwego małżeństwa. Nic więc dziwnego, że będąc jeszcze u boku męża, szukała szczęścia w ramionach z innymi mężczyznami. Z tego powodu para rozwiodła się, a mężczyzna opuścił Wadlewo. Kiedy w miejscowości pojawił się przystojny, młody lekarz - Bartek Miedzianowski, Malwina od razu postanowiła go uwieść. Jej zaloty zostały odrzucone, a lekarz dał jej do zrozumienia, że nic w stosunku do niego nie wskóra.

Kolejnym obiektem westchnień był ojciec Bartka. To, co nie wyszło z synem, udało się z ojcem. Malwina sprytnie wykorzystała kryzys w związku Jacka i wdała się z nim z krótki, lecz gorący romans. Wielu widzów uważało, że Malwina i Wojtuś tworzyli idealny związek. Oboje byli intrygantami i cwaniakami, więc tworzyli zgraną parę, jednak ich uczucie właśnie z powodu tych cech nie przetrwało.

Ostatecznie Malwina związała się z Ksawerym, nowym policjantem we wsi, który od razu wpadł w oko kobiecie. Z miejsca postanowiła go zdobyć, co zresztą z łatwością jej się udało. W ich związku jednak wkroczyła trzecia osoba i to nie za sprawą bohaterki, a policjanta, który wdał się w intymną relację z młodą policjantką Polą. Ich dalsze losy możemy śledzić w dalszych odcinkach serialu.

Malwina Pierwsza Miłość

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ola z Pierwszej Miłości. Jakie losy czekają ulubioną bohaterkę?
  2. Aleksandra Kisio: Instagram, matka, mąż. wzrost. Kim jest aktorka?
  3. Jan Jankowski: aktor, Marcin Jankowski, Michał Jankowski, partnerka
  4. Andrzej Młynarczyk: Żona, wiek, wzrost, Instagram, gdzie mieszka?
  5. Anita Poddębniak: Janusz Chabior to jej mąż. Kim jest aktorka?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News