cichopek_po
yt/Plejada
Anna Maria Guziewska - 22 Grudnia 2018

Kasia Cichopek Instagram: Gwiazda M jak miłość kusi w sieci

Kasia Cichopek Instagram prowadzi regularnie. Za sprawą udostępnianych wpisów informuje na bieżąco, co się dzieje w jej prywatnym życiu. Gwiazda hitu TVP niekiedy kusi zdjęciami i, jak przyznają fani, wygląda rewelacyjnie.

Kasia Cichopek Instagram uczyniła miejscem kontaktu z fanami. Pokazuje tam kulisy z planu "M jak Miłość", opowiada o związku z Marcinem Hakielem, a niekiedy ujawnia kulisy macierzyństwa. Jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd niekiedy decyduje się na odważne zdjęcia, które wzbudzają zachwyt u internautów. Przyjrzyjmy się najciekawszym z nich.

Czy Kasia Cichopek Instagram prowadzi regularnie? Niektóre z jej wpisów podnoszą ciśnienie

Seksowna, piękna, empatyczna - tak o swojej ulubionej aktorce serialu mówią fani. Przyznają, że kobieta jest nie tylko uzdolniona i przedsiębiorcza, ale powinna być ikoną stylu dla wielu młodych mama. Właśnie macierzyństwo zmieniło Kasię i choć ma za sobą dwie ciąże, okazuje się, że wcale nie miały one wpływu na jej sylwetkę. Bożonarodzeniowe wpisy podkreślające, w jaki sposób Kasia Cichopek przygotowuje się do świąt. Przez kilka dni szukała wymarzonego prezentu dla partnera, a także szukała sposobu, aby zachęcić fanów do wspólnej zabawy. Opublikowała więc zdjęcie w obcisłej sukience, ze skrzydłami, które obudziło emocje nie tylko u męskiej część audytorium. - Ale piękna anielica - pojawiło się w jednym z komentarzy. - Pan Hakiel będzie miał cudownego Anioła - Anielskie święta - zwraca uwagę internautka. - Piękna i sexi cała ty pozdrawiam - zauważa jeden z internautów. Nie tylko zdjęcie w skrzydłach podbiło serca fanów Kasi. Kilka dni temu aktorka serialu "M jak Miłość" postanowiła podzielić się zdjęciem z urodzin swojej córki Helenki. Rozkoszne balony i uroczy tort miały zaprezentować uroczą atmosferę panującą podczas dziecięcej zabawy. Kasia jednak wybrała sukienkę, odsłaniającą dekolt, co natychmiast zauważyli sympatycy jej działań w mediach społecznościowych. - Pięknie i seksownie pani wygląda - pojawiło się pod wpisem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
- Piękna i seksowna mama. Jest pani z pewnością jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim kinie - zauważył internauta w komentarzu. - Sto lat dla córci i spełnienia marzeń. A pani po prostu wygląda bajecznie - napisała fanka aktorki. Okazuje się, że za sprawą licznych wpisów oraz bezsprzecznie - nieustających zachwytów nad urodą, Kasia Cichopek Instagram uczyniła miejscem codziennego kontaktu z fanami. Ci, odwiedzają jej konta w mediach społecznościowych masowo.Kasia Cichopek Instagram Instagram/KasiaCichopekKasia Cichopek Instagram Instagram/KasiaCichopekZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Top Model przewieziona do szpitala. Do sieci wyciekły zdjęcia
  2. To pogrzebie karierę Dody? Gwiazda przeżywa dramatyczne chwile
  3. Wstrząsający koszmar gwiazdora Polsatu. Nie żyją 3 najbliższe mu osoby
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News