Straszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-polo

Autor Andżelika Wróblewska - 27 Listopada 2018

Disco-polo to muzyka taneczna, przeważnie radosna, jak się okazuje jednak, celebryci często ukrywają swoje samopoczucie. Zdarza się, że decydują się opowiedzieć o swoich problemach. Często jednak dowiadujemy się o dolegliwościach znanych osób, dopiero gdy wygrają lub przegrają walkę z chorobą. Zenon Martyniuk jest tylko jedną z osób, które zmagały się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi w swojej karierze. Przedstawiamy gwiazdy disco polo, które doświadczyły problemów ze zdrowiem.

Ludzie nie są odporni na wszystkie choroby, a infekcje potrafią nas dopaść zupełnie niespodziewanie. Niestety, dość często ignorujemy pierwsze drobne objawy, gdyż wydaje nam się, że to nic wielkiego. Później jednak żałujemy swoich decyzji.

Dość rzadko słyszymy o jakichkolwiek trudnościach zdrowotnych gwiazd. Najczęściej dowiadujemy się o groźnych dolegliwościach, które im towarzyszyły, dopiero gdy jest bardzo źle. W dzisiejszych czasach celebryci są jednak coraz bardziej otwarci na dzielenie się wszelkimi szczegółami ze swojego życia. To w dużej mierze zasługa portali społecznościowych, na których gwiazdy informują swoich fanów na bieżąco, o tym, co się u nich dzieje. Dzięki technologii znane osoby nie muszą już udzielać krępujących wywiadów, aby przekazać światu coś ważnego. Internet jest również doskonałym miejscem, aby zebrać pieniądze na często niezbędne, ale też bardzo drogie leczenie.

Problemy zdrowotne przeszkodziły w karierach wielu sławnym gwiazdom muzyki disco polo. Wśród artystów, którzy poinformowali, o swoich kłopotach ze zdrowiem są m.in. Zenon Martyniuk, Zbigniew Perkowski czy Marcin Miller. Dolegliwości czasami uniemożliwiały im dalszy rozwój, a niekiedy były tylko przerwą w koncertach i spotkaniach z fanami.

Przedstawiamy gwiazdy muzyki disco-polo, które w swoim życiu musiały stoczyć walkę z groźnymi chorobami.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News