kotulanka
Bartłomiej Chudy - 21 Listopada 2018

Agnieszka Kotulanka: Dzieci żyły w jej cieniu, kim są?

Agnieszka Kotulanka dzieci zmarłej w lutym tego roku aktorki dbają o utrzymanie swojej prywatności. Choć do dziś media poświęcają sporo miejsca słynnej z serialu "Klan" Krystynie Lubicz, to wciąż mało wiemy o tym jak żyje dwójka dzieci zmarłej gwiazdy.

Agnieszka Kotulanka dzieci miała z poznanym w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej Jackiem Sas-Uhrynowskim. Małżeństwo zawarte w 1980 roku z początku rokowało dobrze. Para nie przetrwała próby czasu i wyprowadzki za Ocean. W roku przemian ustrojowych w Polsce wyemigrowali do Kanady. Dwa lata później Kotulanka powróciła do kraju, już sama.

Agnieszka Kotulanka prywatnie

Przed wejściem na plany zdjęciowe do serialu Klan (1997) Agnieszka Kotulanka chwytała się różnych zajęć, by utrzymać dwójkę małych dzieci - Michała (rocznik 1985) i Katarzyny (1987). Dziś, dziesięć miesięcy po zdecydowanie przedwczesnej śmierci aktorki, media wciąż dociekają czym zajmują się dziś dzieci Kotulanki. Z doniesień mediów kolorowych wiemy jedynie, że Michał i Katarzyna do samego końca opiekowali się słabnącą mamą. Od małego byli zdani praktycznie tylko na nią. Nie pomagał im problem Kotulanki, która nie stroniła od alkoholu. Twórcze życie aktorki estradowej i filmowej jeszcze nakręcało ją w przyzwyczajeniu. Niszczyło ono najpiękniejsze lata w życiu dzieci. Żyły one w cieniu matki.

Katarzyna Sas-Uhrynowska

Serwis FokusTV przypominał swego czasu historię najmłodszego dziecka Kotulanki. Katarzyna Sas-Uhrynowska przez wiele lat opiekowała się mamą. Z kolei "Fakt" pisał kilka lat temu, że troska o mamę, nie stroniącą od kieliszka, kosztowała córkę sporo nerwów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuZnani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuCzytaj dalej
- Była przerażona tym, że jej mama nie chce wyciągnąć żadnych wniosków, że nie widzi problemu w swoim zachowaniu. Postanowiła, że zerwie z nią kontakt. Nie ma siły na jej wykręty - czytamy. Pod koniec córka Kotulanki przestała się już nią zajmować. Skupiła się na biznesie, który otworzyła wspólnie z bratem.

Michał Sas-Uhrynowski

O synu Kotulanki i bracie Katarzyny wiemy jedynie tyle, że rodzeństwo postanowiło kilka lat temu spróbować sił ze swoim biznesem. Ich kariera w gastronomii rozpoczęła się w 2016 roku, gdy otworzyli w stolicy restaurację Sas Duck&Chicken. Na pomysł wpadła Katarzyna, Michał Sas-Uhrynowski miał zająć się tzw. "menedżerką". Córka chciała nawet zatrudnić mamę do pracy, ale pomysł spalił na panewce.

Agnieszka Kotulanka dzieci zamknęły biznes

Viva.pl przypomina, że projekt upadł przed rokiem. Rodzeństwo musiało zamknąć biznes. - To był dla Kasi duży cios, wiązała z tym miejscem duże nadzieje. Samo miejsce jest uważane za pechowe, to już któraś restauracja z rzędu, która musiała zostać zamknięta z powodu słabego ruchu - mówiła "Vivie" znajoma duetu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Kotulanka: Prywatnie była całkiem inną osobą, której nikt nie znał
  2. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Kotulanka miała szansę przeżyć, gdyby ktoś zwrócił uwagę na ten pozornie błahy objaw
CandlePolacy uwielbiali ich bez granic. Pożegnaliśmy ich w 2018 rokuCzytaj dalej
źródła: Viva.pl, Focus.Tv, Fakt.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News