Magdalena Cielecka. Instagram
instagram.com/cielecka_magda.official/
Wiadomości Pikio - 7 Czerwca 2019

Nowy partner Magdaleny Cieleckiej jest od niej młodszy. Od kiedy ze sobą są?

Magdalena Cielecka - życie prywatne aktorki to wielka zagadka. Choć jest piękna, inteligentna i utalentowana to wciąż nie może znaleźć szczęścia w miłości. Ostatnio rozstała się z długoletnim partnerem żydowskiego pochodzenia i związała z dużo młodszym mężczyzną. Kim jest i czym się zajmuje? Te i inne szczegóły dotyczące nowego związku Cieleckiej przedstawimy w poniższym artykule.

Magdalena Cielecka urodziła się 20 lutego 1972 roku, więc dzisiaj ma 47 lat. To uzdolniona polska aktorka, która największą popularność zdobyła dzięki roli w filmie Samotność w Sieci na podstawie książki Janusza Leona Wiśniewskiego oraz postaci w serialu Magda M. Jak rozwijała się jej kariera oraz jak układało się jej życie prywatne? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

Aktorka ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, następnie zadebiutowała w filmie Pokuszenie. Na początku swojej kariery była związana ze Starym Teatrem w Krakowie, następnie przeniosła się do Warszawy, gdzie grywała w Nowym Teatrze.

Katarzyna Bosacka - zdjęcieZ kim dzieci ma Katarzyna Bosacka? O dziennikarce zrobiło się głośnoCzytaj dalej

W międzyczasie zagrała jedną z głównych ról w filmie na postawie książki Samotność w Sieci, Janusza Leona Wiśniewskiego, zarówno powieść, jak i film odniosły wielki komercyjny sukces, a tym samym aktorka wcielająca się w Ewę zyskała na popularności. Wystąpiła w filmach: Córki dancingu, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Katyń, Zjednoczone stany miłości oraz wiele seriali: Hotel 52, Czas honoru, Prawo Agaty, Belfer, a ostatnio - Chyłka - Zaginięcie.

Dawid Wajntraub nigdy nie był mężem Magdaleny Cieleckiej

Magdalena Cielecka przez wiele lat związana była z polskim aktorem Andrzejem Chyrą, tworząc jedną z najgorętszych par show-biznesu. Para razem zagrała w głośnym filmie Samotność. Ich kontrowersyjny i burzliwy związek był głównym zainteresowaniem mediów i portali plotkarskich. Kiedy Cielecka i Chyra postanowili się rozstać, wielu zwiastowało ich szybki powrót, tak się jednak nie stało.

Aktor związał się ze swoją asystentką, Paulina Jaroszewicz, natomiast Magdalena Cielecka z izraelskim przewodnikiem wycieczek, Dawidem Wajntraubem, którego poznała w Tel Avivie.

- Spotkaliśmy się w knajpie w Tel Avivie. Dawid nie miał na mój temat żadnych wyobrażeń, a ja z kolei miałam pewność, że jego zainteresowanie nie wynika z tego, że jestem znaną aktorką. Byłam wcześniej w sytuacjach, gdy ktoś mnie podrywał ze względu na to, kim jestem. Zrobiłam się czujna i reagowałam na to wręcz alergicznie - zdradziła w jednym z wywiadów.

Tworzyli szczęśliwy związek przez ponad pięć lat, prasa spekulowała nawet na temat ich sekretnego ślubu, jednak na początku roku 2019 roku aktorka poinformowała swoich fanów, że rozstała się z partnerem. I choć ich związek nie był narażony na blaski fleszy, to nie przetrwał próby czasu.

- Ponieważ byłam do niedawna związana z partnerem żydowskiego pochodzenia, wylała się na mnie i na niego ogromna fala hejtu. W dobrej wierze wyznałam w jednym z wywiadów, że podobało mi się, że on nie pochodzi z Polski. Gdy się poznawaliśmy, nie wiedział, kim jestem. Traktował mnie jako kobietę i człowieka, a nie jako znaną aktorkę. Moja wypowiedź tak rozwścieczyła internautów, że zaczęto nawoływać do ogolenia mi głowy, życzono mi nawet śmierci. Wanda, co nie chciała Niemca - a rebours - mówiła w jednym z wywiadów z Piotrem Najsztubem.

Magdalena Cielecka z młodszym partnerem

Po rozstaniu z wieloletnim partnerem Magdalena Cielecka nie chciała dzielić się z mediami swoim życiem prywatnym, planowała utrzymać swój nowy związek w tajemnicy, co nie do końca się udało. Wyszło bowiem na jaw, że popularna artystka od kilku miesięcy spotyka się z dużo młodszym aktorem. Kim jest tajemniczy mężczyzna? To Bartosz Gelner, młodszy od Cieleckiej o 16 lat aktor znany z takich produkcji jak Barwy szczęścia, Sala samobójców i Płonące wieżowce, gdzie wcielał się w homoseksualnego bohatera.

- Spotykają się od sylwestra. Jak na razie nie mieszkają razem, ale spędzają ze sobą dużo czasu. Magda robi wszystko, by ukryć tę znajomość. Wie, że dzieli ich spora różnica wieku i może to być źle odebrane w środowisku - zdradzał nieco szczegółów znajomy gwiazdy.

Jeśli interesują was inne znane pary, to TUTAJ opisaliśmy związek Sary i Artura Boruców.

KONIECZNIE ZOBACZ TAKŻE:

  1. Imiona dzieci gwiazd polskich i zagranicznych. Niektóre są dziwne
  2. Czy Filip Bobek ma żonę? Aktor chroni swoją prywatność i nie chwali się związkami
  3. Magda Gessler w stroju kąpielowym bikini - jak wygląda?
  4. Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza
  5. Kim jest żona Tymona Tymańskiego? Muzyk powiedział kilka słów za dużo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News