Katarzyna Bosacka - zdjęcie
Youtube/TVN Style
Wiadomości Pikio - 7 Czerwca 2019

Z kim dzieci ma Katarzyna Bosacka? O dziennikarce zrobiło się głośno

Katarzyna Bosacka - kobieta sukcesu, prowadząca popularnych programów TVN-u, żona polityka wspierająca go we wszystkich działaniach i jednocześnie matka czworga dzieci! Wiele kobiet zazdrości jej energii, dla wielu jest przykładem tego, jak pogodzić karierę z macierzyństwem. Jednak każdy czasem popełnia błędy, błąd Bosackiej kosztował ją utratę posady prowadzącej. Dlaczego TVN zerwał umowę z dziennikarką? Kim jest jej mąż i czy zawsze małżonkowie chcieli mieć liczną rodzinę? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Katarzyna Bosacka - kim jest gwiazda?

Katarzyna Bosacka to 47-letnia dziennikarka prasowa i telewizyjna, znana jest głównie z programów "Wiem co jem, wiem co kupuję." oraz "Co nas truje?" emitowanych na TVN Style, choć niektórzy mogą kojarzyć również jej artykuły w "Wysokich Obcasach" lub "Gazecie Wyborczej". Bosacka najlepiej odnajduje się w tematyce zdrowia, urody, medycyny, nauki oraz wychowania dzieci.

Ostatnio o Bosackiej zrobiło się głośno i wygląda na to, że nie doczekamy się kontynuacji prowadzonych przez nią programów, a przynajmniej nie z dziennikarką na czele. Polki pokochały jej luźny, dowcipny i rzetelny sposób przekazywania ważnych dla naszego zdrowia informacji. Jednak na początku czerwca TVN rozwiązał umowę z dziennikarką.

Dieta kapuściana. Zdjęcie - efektyPiorunujące efekty diety kapuścianej? Fakty, mity, przepisyCzytaj dalej

Dlaczego? Przez nieuwagę Bosackiej. Prowadząca złamała zawarty ze stacją kontrakt, w którym mieścił się wyraźny zapis, że ze względu na prowadzenie programów o treści konsumenckiej nie może promować żadnej marki. Tymczasem Bosacka pod koniec maja przyjęła propozycję zostania ambasadorką dwóch marek kosmetyków ekologicznych - OnlyBio i OnlyEko.

Utrata pracy nie wydaje się jedyną konsekwencją decyzji dziennikarki, ponieważ została na nią złożona skarga za bezprawne lokowanie produktu marki, którą promuje. Dokładnie sprawa dotyczy odcinka z 17.03 tego roku, w którym Bosacka opowiadając o żelach i płynach do mycia ulokowała produkt OnlyBio, zachwalając jego skład i właściwości. Naruszenie to zostało zgłoszone do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Rady Etyki Mediów.

- W naszej ocenie, w programie tym pani Katarzyna Bosacka w sposób nierzetelny i wprowadzający odbiorców w błąd sugerowała o rzekomej szkodliwości składnika SLES w produktach kosmetycznych - informuje w swoim oświadczeniu Global Cosmed Group.

- W roli eksperta wypowiadał się pracownik laboratorium firmy Laboratorium Naturella Sp. z o.o., zaś produkty OnlyBio zostały przedstawione jako jedyne bezpieczne i zdrowe, mimo iż posiadały te same składniki, które w chwilę wcześniej były określone jako szkodliwe - skomentował właściciel Apart Natural, jak informuje Tele SHOW.

Katarzyna Bosacka - dzieci: Maria i Jan, Zosia i Franek

Prowadząca popularnych programów TVN-u, jest znana również z bardzo licznej jak na dzisiejsze czasy rodziny. Dla wielu kobiet jest inspiracją, ponieważ przy czwórce dzieci Katarzyna Bosacka znajduje jeszcze miejsce na spełnienie zawodowe. Jaki jest jej sekret? Najwidoczniej to prostsze niż mogłoby się wydawać.

- Zawsze mogę liczyć na moje starsze dzieci. Mąż też pomaga. W rodzinie wielodzietnej nie ma takiej sytuacji, że ktoś leży. Każde dziecko ma swoje obowiązki. Mój starszy syn, żeby wyjechać na obóz, za który zapłaciłam, musiał przez dwa tygodnie przez sześć godzin zajmować się najmłodszym Frankiem (6 l.). Dzięki temu mogłam w tym czasie zająć się swoją pracą. Takie wychowanie uczy dzieci szacunku do pieniędzy i pracy drugiego człowieka - skomentowała Bosacka dla Super Expressu.

Choć dziennikarka nie lubi zabierać ze sobą dzieci do pracy, czasem nie ma innego wyjścia, 2 lata temu na planie programu TVN Style zadebiutował jej najmłodszy synek Franciszek. Kobieta pochwaliła się zdjęciem zza kulis programu, na którym trzyma synka na rękach, na Instagramie. Bosacka ma jeszcze jednego syna, Janka (21.) oraz dwie córki: Marysię (16.) i Zosię (14.).

- Zawsze chcieliśmy mieć dużo dzieci, zwłaszcza że dla mnie to ostatni moment na macierzyństwo. W takiej rodzinie jak nasza, każde dziecko witane jest z radością. Nie tylko przez rodziców, także przez dzieci - opowiada portalowi Onet Bosacka.

Katarzyna Bosacka - mąż Marcin Bosacki

Mąż Katarzyny Bosackiej jest dziennikarzem, publicystą, a w latach 2013-2016 był ambasadorem RP w Kanadzie. Bosacka w rozmowie z Vivą opowiedziała, jakim typem człowieka jest jej mąż.

- Mąż jest typem kowboja, nie lubi lansu w mediach - stwierdziła.

Jednak Marcin Bosacki zdecydował się na kandydaturę do Europarlamentu w ostatnich wyborach, które odbyły się 26 maja. Podczas kampanii wyborczej małżonka bardzo go wspierała, a na plakatach wyborczych pojawili się całą rodziną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o gwiazdach TVN-u kliknij TUTAJ. Zapraszamy również do przeczytania innych naszych artykułów. Bądź na bieżąco!

KONIECZNIE ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twórca TVN24 nie żyje. Kim był Sebastian Podkościelny?
  2. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
  3. YouTuber skazany za pobicie użytkownika wykop.pl. Sąd: To był samosąd
  4. Jak wygląda Magda Gessler w bikini? Mamy zdjęcia!
  5. Dlaczego ktoś im to zrobił? Niektóre imiona dzieci gwiazd są naprawdę dziwne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News