Filip Bobek - żona. Instagram
youtube/JastrzabPost
Wiadomości Pikio - 4 Czerwca 2019

Czy Filip Bobek ma żonę? Aktor chroni swoją prywatność i nie chwali się związkami

Filip Bobek - żona, może dziewczyna, dzieci, a także wszystkie szczegóły z życia prywatnego, to coś, czego pragną się dowiedzieć fani aktora. Ten jednak pilnie strzeże swoich sekretów i wielokrotnie pytany o swoją codzienność przez dziennikarzy, uchyla się od odpowiedzi. Czy to możliwe, żeby jeden z najprzystojniejszych aktorów był samotny?

Filip Bobek - żona i sekretny ślub jest przypisywany aktorowi już od bardzo dawna. Od kiedy zaistniał jedną z głównych ról w serialu BrzydUla, zyskał wielu fanów, którzy chętnie dowiedzą się czegoś więcej o ulubionych artyście. Gwiazdor jednak stara się nie zdradzać żadnych szczegółów dotyczących życia prywatnego, choć nie jest to łatwe, bo dziennikarze wciąż napierają, a portale plotkarskie pozostają czujne, jeśli tylko pojawiłaby się przesłanka odnosząca się do jego rzekomego związku, pewnie już byśmy o tym wiedzieli.

Filip Bobek i jego kariera

Filip Bobek urodził się 9 października 1980 roku, ma więc 38 lat. Już od najmłodszych lat wiedział, że nie chce zajmować się zwyczajnymi czynnościami, zrezygnował z nauki w technikum budowlanym i przeniósł się do liceum do klasy o profilu muzycznym. Na jednych z wakacji zapisał się na warsztaty aktorskie i w czasie ich trwania zdecydował na co postawi w przyszłości. Zadebiutował na deskach szkolnego teatru w przedstawieniu "Zabicie ciotki". Następnie uczęszczał do Akademii Teatralnej w Warszawie, którą skończył w 2005 roku.

W teatrze po raz pierwszy pojawił się w roli Beniamina w sztuce "Wyszedł z domu" w reżyserii Marka Fiedora na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu. Można było go również zobaczyć w reklamach batonika Prince Polo oraz kilku filmikach dołączanych do podręczników szkolnych. Jeszcze podczas studiów grywał epizodyczne role w polskich serialach, między innymi były to: Na Wspólnej, Magda M., Kryminalni czy Na dobre i na złe.

Największą popularność przyniosła mu rola Marka Dobrzańskiego w produkcji telewizyjnej TVN-u, BrzydUla. Na planie towarzyszyła mu Julia Kamińska, która wcielała się w tytułową bohaterkę. Artystka na swoim koncie ma również występy w kilku filmach pełnometrażowych: Weekend, Wkręceni 2, Sala samobójców, 80 milionów. Miłośnicy telenowel docenili jego rolę w serialu obyczajowym Prosto w serce, który emitowany był w 2011 roku.

Bobek był wielokrotnie nagradzany, na swoim koncie ma między innymi nagrodę Telekamer 2010 w kategorii aktor, a także ze względu na swoją nieziemską urodę otrzymał nagrodę Viva! Najpiękniejsi dla najpiękniejszego Polaka oraz Oskary Fashion 2011 dla najlepiej ubranego polskiego aktora.

- Jestem aktorem i gdy stoję na scenie, to publiczność przecież się na mnie patrzy i siłą rzeczy znajduję się w centrum zainteresowania. Ale wtedy jest to dla mnie uzasadnione. Natomiast nie zawsze dobrze czuję się w tym celebryckim świecie, kiedy mam stać w błysku fleszy i kierować na siebie wszystkie spojrzenia - przyznaje aktor.

Filip Bobek - żona/partnerka/dziewczyna. Czy kiedyś dowiemy się czegoś o życiu prywatnym aktora?

Aktor notorycznie musi stykać się z pytaniami dotyczącymi jego stanu cywilnego, fani i dziennikarze zadają mu niezręczne pytania o związki i miłość. Filip Bobek zawsze dość lakonicznie odpowiada na wszystkie pytania dotyczące swojego życia prywatnego. To zazwyczaj sprawia, że ciekawość jest jeszcze większa. W jednym z wywiadów aktor uchylił rąbka tajemnicy i wyznał, że obecnie z nadmiaru obowiązków nie ma czasu na związki. Od rozmowy minął jakiś czas, więc nie mamy pewności, czy aktor nie zmienił zdania, może na swojej drodze spotkał idealną partnerkę, dla której jest w stanie zwolnić tempo pracy?

- W tym akurat momencie, w moim życiu, praca jest numerem jeden, a miłość niestety schodzi na drugi plan - wyznał aktor.

Aktor nie ma zwyczaju komentować plotek na swój temat, ponieważ nawet ich nie czyta, a mógłby się z nich wiele dowiedzieć, był już przecież wiązany z kilkoma osobowościami z polskiego show-biznesu.

- Może by się rozczarowały, bo tak zwana miła powierzchowność nie do końca przekłada się na to, co siedzi wewnątrz człowieka. Już dwa razy usłyszałem, że wyglądam tak łagodnie, ale na dłuższą metę trudno ze mną wytrzymać - mówił Bobek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Imiona dzieci gwiazd polskich i zagranicznych. Niektóre są dziwne
  2. Anna Samusionek - córka, Na Wspólnej, religia
  3. Magda Gessler w stroju kąpielowym bikini - jak wygląda?
  4. Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza
  5. Kim jest żona Tymona Tymańskiego? Muzyk powiedział kilka słów za dużo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News