Magda Gessler - Zakopane
youtube.com/tvnpl
Wiadomości Pikio - 12 Lipca 2019

Magda Gessler - Zakopane. Jest tam jej wyborna restauracja

Magda Gessler - Zakopane, to tam znajduje się jedna z restauracji, którą stworzyła gwiazda. Odniosła sukces i zdecydowanie nie potrzebuje "Kuchennych rewolucji". Kobieta prężnie rozwija swoje imperium i śmiało podbija kolejne, polskie miasta.

Magda Gessler - Zakopane jest jednym z miejsc, gdzie gwiazda posiada restauracje sygnowaną jej nazwiskiem. Jednak historia jej powstania nie jest ani zwyczajna, ani prosta. Dlaczego?

Pamiętacie jeden z odcinków programu TVN "Kuchenne rewolucje", w których występowało małżeństwo górali? "Kiełbacha i Korale", bo taką nazwę otrzymał lokal, niełatwo przeszedł potyczkę z restauratorką, jednak największy cios w ich stronę pojawił się dużo później. Jakiś czas po emisji show, naprzeciwko knajpy, powstała nowa o nazwie "Schronisko smaków", której autorką jest nie kto inny, jak Magda Gessler.

- Wszystkim życzymy wszystkiego najlepszego. To jest tak, jakby po jednej stronie ulicy stał Kaufland, a po drugiej Lidl. To są sklepy należące do jednego koncernu spożywczego. Każdy ma swoich klientów. Ja to tak widzę, jak klient będzie chciał iść na żurek, pójdzie do karczmy. Jak będzie chciał zjeść amerykańskiego ribeye'a, przyjdzie tutaj - tłumaczył menadżer, Kamil Sakałus.

Magda Gessler - Zakopane to kolejne miasto, które restauratorka chce podbić

Już sam budynek robi wrażenie: przepych połączony jest z elegancją, a wzrok praktycznie od razu przykuwa wielki neon - restauracja Magda Gessler. Aspekt kulinarny łączy w sobie kuchnię polską, góralską i amerykańską, więc można tam zjeść zarówno tradycyjną kwaśnicę, jak i dobrze wysmażonego steka. Magda Gessler zdecydowanie wie, jak uraczyć swoich gości, żeby zechcieli do niej wracać. Osoby, które były zaproszone na oficjalne otwarcie, miały zaszczyt obcować z gwiazdą, która wcieliła się w prowadzącą tego wydarzenia.

Nowy lokal stworzony przez Magdę Gessler, podobnie jak wszystkie lokalne, w których przeprowadziła "Kuchenne rewolucje", spotyka się z różnymi opiniami. Gwiazda ma swoich zwolenników, zachwalający każdy szczegół, ale też i przeciwników, którym nie będzie odpowiadał każdy detal.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News