Ewa Błachnio mąż zdjęcie
Facebook/Ewa Błachnio
Paulina Musianek - 10 Maja 2019

Ewa Błachnio z mężem. Kim jest gwiazda kabaretu Limo?

Ewa Błachnio - mąż, rodzina i wielka kariera. Jak ona to łączy? Przedstawiamy Ewę Błachnio, którą pokochali Polacy już od pierwszych występów w Kabarecie Limo!

Ewa Błachnio - mąż, rodzina i kariera

Ewa Błachnio - mąż, rodzina czy dzieci to dosyć popularne hasła w wyszukiwarce. Błachnio to artystka kabaretowa, która przez 14 lat, od 2000 roku do 2018 roku, była gwiazdą ogromnie lubianego przez Polaków Kabaretu Limo, założonego przez Abelarda Gizę. Jak podaje Wikipedia, Ewa jest córką Tadeusza, byłego pracownika stoczni remontowej oraz Barbary, która pracowała jako nauczycielka języka rosyjskiego.

Ewa skończyła studia na kierunku politologii i dziennikarstwa oraz w 2014 roku zdała eksternistyczny egzamin na aktora dramatycznego ZASP. Ostatnio miała okazję wystąpić w spektaklu Tomka Jachimka "I zawsze przy mnie stój”. Zyskana w trakcie pracy z kabaretem popularność pozwoliły jej na realizacje dalszych, samodzielnych zawodowych projektów.

Ewa Błachnio z mężem - rodzina trzymana z dala od fleszy

Ewa Błachnio to gwiazda, która przeciwstawia się modzie na odkrywanie swojego życia prywatnego na portalach społecznościowych. Aktorka na Facebooku czy koncie na Instagramie raczej nie pokazuje swojego męża i rodziny, w sumie nikt nie jest pewny, czy w ogóle jest zamężna. Błachnio nie lubi zdradzać swoich prywatnych sekretów, pomimo nowo zyskanej popularności w tanecznym show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat. Błachnio w parze z Jackiem Jeschke zajęła tam 5. miejsce. Na swoich kontach w mediach społecznościowych wstawiała raczej zdjęcia z występów i treningów, niż z codziennego życia.

Błachnio jednak z chęcią pojawiła się w jednym z odcinków talk-show Kuby Wojewódzkiego w TVN, gdzie przez prowadzącego została nazwana "perłą polskiego kabaretu". Aktorka opowiadała o swojej pasji do motocykli i inteligentnych mężczyzn nie zdradzając jednak, czy jej serce do kogoś należy.

Ewa Błachnio i nowy partner kabaretowy

Ewa rozstała się z Kabaretem Limo w atmosferze lekkiej kontrowersji, pomimo oficjalnych doniesień, ze "formuła kabaretu po prostu się wyczerpała". Błachnio jednak świetnie sobie radzi zawodowo. Oprócz występów w spektaklach kabaretowych, gra w teatrach w Krakowie, Katowicach i Gdyni, a także zajmuje się konferansjerką. Prowadziła takie imprezy jak np. Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką czy Telekamery. Co więcej, Błachnio zajęła się również współtworzeniem audycji Poliż Temat w RMF FM z Mariuszem Kałamagą i Robertem Korólczykiem.

Na początku roku Błachnio połączyła siły z kolegą po fachu Łukaszem Kaczmarczykiem, który wcześniej występował z Kabaretem Młodych Panów. Duet kabareciarzy miał być z założenia jednorazowym eksperymentem, jednak pomyślna kooperacja sprawiła, że Błachnio i Kaczmarczyk nadal wspólnie występują i zapełniają całe sale widzami.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Eurowizja - Roksana Węgiel. Gwiazda dziecięcej sceny
  2. Mariusz Węgłowski - memy, zawód, Taniec z Gwiazdami
  3. Natalia Szroeder - Od przedszkola do Opola. Tak zaczynała karierę
  4. Rafał z M jak Miłość - Szatan, Mroczek czy Lubomirski?
  5. Rafał Brzozowski z żoną. Kim jest partnerka gwiazdora?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News