Agnieszka Wielgosz Instagram
instagram.com/agawielgosz/
Wiadomości Pikio - 25 Czerwca 2019

Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu

Agnieszka Wielgosz - instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu, ile ma lat i ile wzrostu - tych informacji szukają fani artystki, którzy wielbią aktorkę wcielającą się w rolę Malwiny Florek w Pierwszej Miłości. Niedawno kobieta pojawiła się na okładce magazynu dla panów, co wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie jej osobą.

Agnieszka Wielgosz znana jest przede wszystkim z roli Malwiny Florek z serialu Polsatu Pierwsza Miłość. To właśnie tam gra rudowłosą kobietę, której wygląd zdecydowanie odzwierciedla jej wnętrze. Gra piękność, która w Wadlewie prowadzi sklep spożywczy. Podobno nadchodzący sezon telenoweli przyniesie dużo zmian w jej życiu, a aktorka podzieliła się przemyśleniami na jednym z serwisów społecznościowych i poinformowała fanów, że już nie może się doczekać tak emocjonującego sezonu.

Agnieszka Wielgosz - wiek i wzrost

Wielu jej obserwatorów zastanawia się, ile lat ma aktorka wcielająca się w ich ulubioną i jakże charyzmatyczną postać w Pierwszej Miłości. Otóż Agnieszka Wielgosz, odtwórczyni roli Malwiny Florek urodziła się 19 września 1972 roku, więc w tym roku będzie ona celebrowała swoje 47 urodziny. Choć aktorka nie wygląda na tyle lat, to nie ubłagalnie zbliża się do pięćdziesiątki. Mimo to, wygląda rewelacyjnie.

Niestety nigdzie nie są podane szczegółowe informacje dotyczące jej wzrostu, ale mierzy mniej niż 160 cm. Zalicza się więc do niskich aktorek. Na planie serialu Pierwsza Miłość nie pojawia się bez wysokich szpilek, a w sitcomie Camera Cafe musiała stać na specjalnym podeście, by wyglądać na nieco wyższą niż w rzeczywistości. Wzrost zdecydowanie może zrekompensować głosem.

- Kiedyś na początku swojej pracy artystycznej usłyszałam, że mój głos nie koresponduje z moimi warunkami fizycznymi. Czyli jestem trudnoobsadzalna. Generalnie jednak wszyscy zachwycają się tym, że tak drobna osóbka jak ja ma głos jak dzwon - zdradza aktorka.

Agnieszka Wielgosz - mąż

Wieloletnim partnerem Wielgosz był Tomasz Malinowski. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po trzech latach zakończyło się rozwodem. Wraz z mężem wychowywała córkę Milenę oraz Maurycego, syna z pierwszego małżeństwa.

- Walczyliśmy o siebie. Natomiast mamy obydwoje bardzo trudne charaktery, a życie z drugą osobą na co dzień nie jest proste. Zakochać się jest łatwo, natomiast potem, żeby ta miłość kwitła i żeby związek istniał, to jest tak naprawdę bardzo ciężka praca. Do rozstania z moim mężem nie przyczyniły się żadne osoby trzecie, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, więc nieprawdą jest to, że stoi za tym jakiś romans - mówiła w jednym z wywiadów dla Pomponika już po rozstaniu.

Aktorka przyznała, że po drugim rozwodzie nie mogła dojść do siebie i była w kompletnej rozsypce, dlatego szczęścia szukała u boku różnych partnerów. Media plotkowały również o jej związku z fotografem i dziennikarzem, Danielem Kozakiewiczem.

Natomiast Agnieszka Wielgosz od kilku lat jest szczęśliwa w związku z rozśpiewanym aktorem, Łukaszem Choroniem, który regularnie pojawia się w polskich produkcjach telewizyjnych jako bohater drugoplanowy. Kobieta, choć przyznaje, że jest szczęśliwa i zakochana, nie planuje po raz trzeci stawać na ślubnym kobiercu.

Agnieszka Wielgosz - Instagram

Codzienne życie prywatne oraz zawodowe aktorki można śledzić w jej mediach społecznościowych. Agnieszka Wielgosz w szczególności upodobała sobie Instagram i to tam zamieszka fotografię zza kulis spektaklów, w których występuje oraz urywki z planu zdjęciowego Pierwszej Miłości i innych seriali.

Często również pokazuje swoim fanom, jak spędza czas wolny od pracy, gdzie bywa i jak najchętniej odpoczywa. Niekiedy możemy również ujrzeć jej fotografie z dziećmi, chociaż te są raczej rzadkością.

Agnieszka Wielgosz w Playboyu

O aktorce zrobiło się głośno po tym, jak przy okazji festiwalu Era Schaeffera, podczas jednego ze spektakli Agnieszka Wielgosz pokazała na scenie nagi, sztuczny biust. Sytuacja ta wzbudziła niemałą sensację wśród polskich mediów i portali plotkarskich.

Kilka lat temu kobieta pojawiła się na łamach popularnego magazynu dla panów, Playboy. Z okładki gazety zalotnie spoglądała na czytelnika, jednak dopiero w zmysłowej sesji, która pojawiła się w środku, pokazała naprawdę dużo. Choć to dla niej żadna nowość, zawsze lubiła wyzywające stroje. Dla jej fanów nie było zaskoczeniem, że odtwórczyni Malwiny Florek z Pierwszej Miłości została dziewczyną kwietnia 2016.

- Pani Agnieszka na tych zdjęciach jest gorętsza niż ogień - pisali internauci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Halszka Lehman: Pochodzenie aktorki Pierwszej Miłości może zaskakiwać
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Karolina Chapko - siostra, mąż, M jak Miłość
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News