Magda Gessler nie była
Fot. East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 12 Lutego 2021

Magda Gessler pokazała nagranie z restauracji. Podobnego syfu dawno nie widziała

Takich rzeczy w „Kuchennych rewolucjach” Magdy Gessler jeszcze nie było. Widząc tragiczne warunki w lokalu, słynna restauratorka nagrała wszystko telefonem i opublikowała w sieci. Gwiazda TVN nie zapomniała też dodać swojego komentarza i w ostrych słowach powiedziała, co sądzi o zaniedbaniach pracowników i obrzydliwym brudzie.

Internauci mogli być w dużym szoku, ponieważ z okazji tłustego czwartku Magda Gessler opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowo niesmaczne wideo. Po obejrzeniu tego nagrania prawdopodobnie większość internautów mogła stracić apetyt. Sama restauratorka natomiast była zarówno wściekła, jak i zażenowana stanem, jaki zastała w jednym z lokali.

Prowadząc program „Kuchenne rewolucje”, Magda Gessler odwiedziła już 300 restauracji. W tym czasie mogła obserwować mnóstwo fatalnych sytuacji w lokalach gastronomicznych – od nieutrzymywania porządku po oszukiwanie gości. Tym razem jednak gwiazda TVN trafiła na prawdziwy dramat.

Magda Gessler wstrząśnięta obrzydliwymi warunkami w restauracji

Magda Gessler w czasie kręcenia jubileuszowego 300. odcinka „Kuchennych rewolucji” trafiła na niemiłą niespodziankę. Tak okropnych warunków sanitarnych gwiazda TVN nie widziała jeszcze w żadnym miejscu.

Choć z okazji tłustego czwartku mnóstwo osób zajadało się pączkami, restauratorka postanowiła opublikować na swoim Facebooku nagranie, w którym pokazuje brud, jaki panował w lokalu. Nie czekała nawet do końca odcinka.

Zbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuZbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuCzytaj dalej

NIE DLA WRAŻLIWYCH, nie dla delektujacych sie pączkami!!!!! # ja miałam swoj tłusty czwartek .. 300 setny odcinek .. przed tym was pragne ochronić .. dzieje sie to teraz !!! #mg. Dodam to juz po pierwszej kontroli i drugi dzien gdzie powinnam wejść do teoretycznej podptatanej kuchni – napisała na swoim Facebooku Magda Gessler (pisownia oryginalna).

Magda Gessler czegoś takiego jeszcze nie widziała

Oglądając nagranie, które zostało opublikowane na Facebooku Magdy Gessler, możemy usłyszeć, jak gwiazda TVN wprost ocenia stan, do jakiego doprowadzili pracownicy restauracji.

Zdarzają się i takie restauracje, gdzie jest bardzo, bardzo "czysto". Restauracje młodych ludzi. Tu śmierdzi gównem. Nikt mi nie jest w stanie w to uwierzyć. Tędy leci gówno. Tu nikt nie ma powonienia? Od trzech, czterech lat nie widziałam czegoś podobnego. To jedna z najbardziej zaświnionych, zasranych kuchni. Nie można się do niczego dotknąć, jesteś narażony na to, że się umażesz czymś, co jest pomiędzy kloaką, a starym tłuszczem rakotwórczym – słowa Magdy Gessler cytuje „Super Express”.

Warunki miały okazać się tak dramatyczne, że po raz pierwszy gwiazda „Kuchennych rewolucji” nie wiedziała, czy uda jej się nakręcić cały odcinek. Restauratorka zaznaczyła, że trudno wytrzymać w taki miejscu.

Nagranie z planu filmowego Magdy Gessler możecie zobaczyć tutaj. Ostrzegamy jednak, że osoby wrażliwe nie powinny oglądać tego materiału wideo, zwłaszcza jeśli jeszcze nie jadły obiadu.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Monice Mrozowskiej, która pokazała zdjęcie swojej 17-letniej córki. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News