Monika Mrozowska pochwaliła się najstarszą córką
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 12 Lutego 2021

Monika Mrozowska pokazała najstarszą córkę. Ma już 17 lat, wygląda pięknie

Monika Mrozowska ma za sobą kilka nieudanych związków. Media niejednokrotnie wypominały aktorce, że czwórka jej dzieci ma trzech różnych ojców. Gwiazda „Rodziny zastępczej” zdaje nie przejmować się krytyką i regularnie chwali się potomstwem w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała zdjęcie najstarszej córki.

Monika Mrozowska jako 23-latka wyszła za mąż za blogera kulinarnego Macieja Szaciłłę. Zakochani dzielili wspólne pasje. Razem uprawiali jogę, tworzyli ceramikę oraz zgłębiali temat zdrowego odżywiania. Doczekali się dwóch córek - Karoliny i Jagody. Niestety, ich małżeństwo rozpadło się po dekadzie.

Monika Mrozowska pochwaliła się najstarszą córką

Tuż po rozstaniu Monika Mrozowska zaczęła spotykać się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim. Ojciec nastoletniej córki świetnie dogadywał się z pociechami aktorki. Para szybko zamieszkała razem. Wkrótce na świecie pojawił się ich jedyny syn, Józio. Relacja trwała sześć lat.

Po rozstaniu z filmowcem gwiazda poświęciła się pracy i wychowywaniu dzieci. Grała w serialach, prowadziła warsztaty kulinarne i wydawała książki z przepisami. Dwa lata temu w jej życiu pojawił się Maciej Auguścik-Lipka. Niedawno urodziła małego Lucjana.

Trudne relacje osobiste z byłymi partnerami nie wpływają na życie potomków aktorki. Najstarsze córki regularnie odwiedzają ojca, jego żonę i przyrodniego brata. Monika Mrozowska często spotyka się także z córką Sebastiana Jaworskiego, by Józio nie stracił kontaktu z siostrą.

Zbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuZbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuCzytaj dalej

- Dla mnie i byłego męża dobro córek było najważniejsze. Dlatego nie prowadziliśmy żadnych rozgrywek między sobą - mówiła aktorka po rozstaniu z Maciejem Szaciłłą.

Choć w mediach społecznościowych gwiazdy regularnie pojawiają się fotografie pociech, ich bohaterką rzadko jest 17-letnia Karolina. Monika Mrozowska - na prośbę fanów - postanowiła opublikować aktualne zdjęcie nastolatki i oznajmić, że ma się dobrze.

- Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich SM mojej najstarszej progenitury uprzejmie donoszę, że Karolcia ma się dobrze. Nie chodzi z nami na spacery, bo jest już na tyle duża (co niestety widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie, ale w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie, podczas wspólnych posiłków, dyskusji, a nawet od czasu do czasu obejrzy z nami jakiś film. Także to, że kogoś nie ma na zdjęciu, wcale nie oznacza, że przestał istnieć- napisała aktorka.

Na fotografii, która towarzyszy wpisowi, możemy zobaczyć długowłosą, szczupłą blondynkę. Karolina może poszczycić się doskonałą sylwetką i proporcjami, których z pewnością zazdrości jej niejedna kobieta. Dziewczyna jest prawdziwą pięknością. Pod wrażeniem jej urody jest także sławna mama.

- Marzę o tym, żeby jeszcze kiedyś zmieścić się w tę kieckę Karoli z pierwszego zdjęcia i wyglądać w niej, choć w 10 procentach jak moja córka - dodała Monika Mrozowska. Uważacie, że Karolina jest piękniejsza od matki?

Monika Mrozowska pokazała córkę

Źródło: Instagram @monikakingamrozowska

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post/Party

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News