Maciej Myszkowski - zdjęcie
Youtube/KalendarzDzentelmeni
Wiadomości Pikio - 3 Czerwca 2019

Kim jest Maciej Myszkowski? Mąż Justyny Steczkowskiej przez lata zmienił się nie do poznania

Maciej Myszkowski znany jest jako mąż sławnej piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Jeszcze niedawno cała Polska żyła ich perypetiami rodzinnymi. Czy udało im się przywrócić spokój w życiu prywatnym? Kim z zawodu jest przystojny mąż piosenkarki? Zebraliśmy wszystkie najgorętsze informacje o rodzinie Steczkowskich z ostatnich lat! Przeczytajcie koniecznie!

Maciej Myszkowski - model

Maciej Myszkowski - kim jest uczestnik trzeciej, zeszłorocznej edycji show podróżniczego "Agent - Gwiazdy"? Program emitowany w stacji TVN cieszy się dużą popularnością na pewno wiele osób pamięta jeszcze emocje z 3. edycji i drugi odcinek, po którym odpadł właśnie Maciej Myszkowski. Pierwsze zadanie w odcinku rozpoczęło się od podziału uczestników na miłośników wspinaczki i wycieczek rowerowych. Następnie powstałe dwie grupy, rywalizowały między sobą o pierwsze miejsce na mecie.

Zadanie drugiej polegało na przezwyciężeniu strachu przed wodą i wysokością. Uczestnicy musieli zająć miejsca w diabelskim młynie, a Peja zamieniał poszczególne osoby tak, aby każdy wagonik spełniał jakiś warunek np. ilości dzieci lub pracy. Niestety Myszkowski poległ na słynnym teście "Agenta" i musiał pożegnać się z programem wcześniej niż przypuszczał.

Kim dziś są dzieci Jana Englerta? Aktor ma wspaniałe córkiKim dziś są dzieci Jana Englerta? Aktor ma wspaniałe córkiCzytaj dalej

Urodzony w 1973 roku Myszkowski na początku swojej zawodowej drogi próbował odnaleźć się w show-biznesie. Pracował jako model, a nawet wystąpił w kilku teledyskach, reklamach oraz sesjach zdjęciowych. Dzięki jednej z sesji uwagę na modela zwróciła Justyna Steczkowska. Piosenkarka poznała tajemniczego mężczyznę ze zdjęcia, który zawrócił jej w głowie, na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Steczkowska i Myszkowski od lat tworzą dobre małżeństwo, choć nie brakowało też kryzysów. Para ma troje dzieci. Myszkowski ostatecznie rzucił modeling dla architektury i świetnie spełnia się projektując.

Maciej Myszkowski młody

Mąż popularnej piosenkarki - Justyny Steczkowskiej - od ich pierwszych wspólnych zdjęć zmienił się nie do poznania. Pamiętamy go jako ciemnowłosego, przystojnego i wysokiego mężczyznę. Do tego jako model miał nienaganną sylwetkę. Na przestrzeni lat w ogóle nie stracił na uroku osobistym, jedynie jego bujną, czarną czuprynę pokryła siwizna, nic dziwnego, architekt ma już 46 lat.

W 2017 roku Myszkowski po ponad 17 latach wrócił na wybieg i wziął udział w Warsaw Fashion Street, w pokazie autorskiej kolekcji Andrzeja Fodera. Było to o tyle zaskakujące dla mediów, iż w tamtym czasie zrobiło się bardzo głośno o prywatnym życiu Myszkowskiego i Steczkowskiej. Wywołało to nie lada sensację, internauci od razu zaczęli komentować występ męża piosenkarki. Prezentował się nad wyraz dobrze i młodsi modele powinni zazdrościć mu aparycji oraz uroku osobistego. Co ciekawe, Maciej Myszkowski, już poza wybiegiem, nie uciekał od paparazzich i chętnie pozował zdjęć.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Para wzięła ślub w 2000 roku, w tym samym roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Leon, który zasłynął jako bloger. Więcej o Leonie możesz przeczytać TUTAJ. Pięć lat później Steczkowska powiła drugiego synka - Stanisława, a w 2013 roku córeczkę Helenkę. Wieloletnie małżeństwo piosenkarki i architekta wydawało się być idealne, jednak wiosną 2017 roku fani zamarli. Steczkowska poinformowała ich o podjęciu decyzji o separacji. Na oficjalnym profilu wydała komunikat:

- Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie. Po 17 latach cudownego małżeństwa, w przyjaźni z Maćkiem, postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. [...] Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. [...] Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki!

Para przetrwała tą próbę, jednak sielanka nie trwała długo. Maciej Myszkowski będąc uczestnikiem 3. edycji programu "Agent - Gwiazdy" bardzo zaprzyjaźnił się z inną uczestniczką - Iloną Ostrowską, aktorką, gwiazdą serialu "Ranczo". Mieli dużo wspólnych tematów i ta nić porozumienia między architektem a aktorką stała się przedmiotem plotek. Po powrocie męża do domu, Steczkowska spakowała się, zabrała najmłodszą córeczkę i wyjechała. Poczuła się zazdrosna o nową koleżankę Myszkowskiego.

W internecie możemy znaleźć dosyć dwuznaczne zdjęcia Ostrowskiej i Myszkowskiego. Były model zapewniał, że z aktorką nic go nie łączyło.

- Ratunku! Przecież my tylko pozowaliśmy do zdjęć. Zaprzyjaźniliśmy się wszyscy na planie "Agenta", także z Iloną Ostrowską - wyjaśniał na portalu Pomponik.pl

Małżeństwo najwyraźniej przetrwało kryzys i plotki. Małżonkowie zdecydowali się dalej iść przez życie wspólnie. Pod koniec zeszłego roku Para odnowiła przysięgę ślubną w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. W radosnej chwili towarzyszyły im dzieci.

- Pod koniec roku Justyna i Maciej zjawili się w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. Kiedy ksiądz zaprosił przed ołtarz pary, które chcą odnowić swoją przysięgę, pani Justyna wraz z mężem podeszli z pozostałymi parami. Później towarzyszyły im dzieci. Wyglądali na bardzo szczęśliwych – podaje informator portalu plotek.pl.

Bądź ciągle na bieżąco i przeczytaj nasze inne artykuły o życiu gwiazd.

KONIECZNIE ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest "pierwsza córka RP"? Kinga Duda idzie w ślady ojca
  2. Tymon Tymański i Maria Bros - żona wybaczy muzykowi?
  3. Mieczysław Hryniewicz: życie prywatne. Gdzie mieszka aktor "Na Wspólnej"?
  4. Agnieszka Sitek: aktorka Złotopolskich. Co się z nią dzieje?
  5. Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w X-Factorze. Jak sobie poradziła?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News