Syn Steczkowskiej Justyny - wiek
instagram.com/justynasteczkowska/
Wiadomości Pikio - 21 Marca 2019

Ile lat ma syn Justyny Steczkowskiej? Czy gwiazda ma więcej dzieci?

Syn Steczkowskiej - kim jest najstarszy syn jednej z najwybitniejszych wokalistek polskiej sceny muzycznej? Ile ma lat i czym się zajmuje? Czy gwiazda ma więcej dzieci? Więcej informacji o życiu rodzinnym Justyny Steczkowskiej i jej najstarszym synu Leonie.

Syn Justyny Steczkowskiej Leon, ile ma lat?

Syn Steczkowskiej - Leon Myszkowski 1 września 2018 roku osiągnął pełnoletność. Pomimo młodego wieku zyskuje na popularności. Syn Justyny Steczkowskiej i architekta Macieja Myszkowskiego poszedł nieco w ślady matki i rozpoczął karierę muzyczką. Nie został jednak piosenkarzem, a DJ-em, na scenie występuje pod pseudonimem Double Loud3rs, a jego zespół składa się z niego i kolegi Michała. Początkujący artyści mają za sobą już trzy duże występy. Jego talent doceniła nawet Edyta Górnika, która wraz z synem Allanem wybrała się na jeden z koncertów młodego DJ-a.

- Leon poświęca całe dnie na doskonalenie swoich umiejętności didżejskich. Muzyka elektroniczna zawsze go interesowała, ale dopiero od niedawna tak naprawdę się jej poświęcił - zdradziła znajoma chłopaka.

Swego czasu prowadził bloga lifestylowego o nazwie LikeLeo, gdzie pisał o gotowaniu, modzie i podróżach. Prowadzi również kanał na YouTube'ie, gdzie kręci vlogi ze swojego codziennego życia, a także dzieli się swoją pasją, jaką jest gotowanie. Mimo swojego młodego wieku pojawił się już w kilku programach śniadaniowych, między innymi jako bloger kulinarny wystąpił w Dzień Dobry TVN oraz w Pytaniu na Śniadanie. Swoimi sekretami i sztuczkami kulinarnymi podzielił się w swojej książce pod tytułem "Kuchnia Leona".

W 2014 roku zadebiutował w roli modela na pokazie kolekcji ubrań Puma. Często pojawia się na ściankach w towarzystwie Justyny Steczkowskiej lub ojca. Jakiś czas temu spekulowano na temat jego potencjalnego udziału w kolejnym sezonie programu TVN Azja Express. Zapytany o udział w show mąż Steczkowskiej powiedział, że bardzo chętnie zabrałby ze sobą syna Leona.

- Być może. Normalnie na co dzień jestem architektem, zajmuję się projektowaniem. Akurat w przypadku Agenta - Gwiazdy była taka możliwość, miałem miejsce, by zrobić sobie miesiąc wolnego. Za każdym razem muszę to traktować indywidualnie. Byłby to fajny eksperyment z synem - mówił architekt.

Justyny Steczkowska - jej rodzina

Justyna Steczkowska od lat związana jest z modelem i architektem Maciejem Myszkowskim, z którym na trójkę dzieci, najstarszego syna Leona, syna Stanisława urodzonego w 2005 roku oraz córkę Helenę, urodzoną w 2013 roku. Mimo plotek na temat rozpadu ich związku, w 2018 roku para odnowiła przysięgę małżeńską.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ula z M jak Miłość. Jak się nazywa aktorka? Co ją czeka w kolejnych odcinkach?
  2. 13 emerytura - wniosek? Wiemy, co trzeba zrobić, żeby dostać świadczenie
  3. Co to znaczy xD? Popularny wśród internautów symbol przyprawia o ból głowy
  4. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  5. Ile zarabiają aktorzy Hollywood? Najbardziej znani śpią na pieniądzach

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News