„M jak miłość” - gwiazdor w żałobie
Pixabay.com ScorpionD
Monika Majko - 7 Lutego 2021

Andrzej Precigs z "M jak miłość" w żałobie. Zmarła jego mama

Gwiazdor „M jak miłość” przechodzi wyjątkowo trudne chwile. Pod koniec stycznia aktor pożegnał swoją ukochaną mamę, która odeszła w wieku 97 lat. W sieci opublikowano wzruszający nekrolog napisany przez bliskich Andrzeja Precigsa.

Serial „M jak miłość” emitowany jest na antenie telewizyjnej Dwójki od ponad 20 lat. W rolę ojca Kingu Zduńskiej, Zbigniewa Filarskiego, od lat wciela się Andrzej Precigs. Aktor przez lata zyskał ogromną sympatię widzów, którzy wspierają go również w najtrudniejszych momentach.

„M jak miłość” - Andrzej Precigs stracił ukochaną mamę

„M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który od lat gości na antenie TVP 2. Widzowie z ciekawością śledzą losy swoich ulubionych bohaterów, którzy już od ponad 20 lat mierzą się na ekranie z przeróżnymi problemami.

Serial wywołuje u fanów pełną gamę emocji. Zabawne momenty przeplatają się z niezwykle wzruszającymi wydarzeniami, tak, jak w życiu. Prywatnie trudny czas ma za sobą Andrzej Precigs, który z obsadą serialu związany jest niemal od samego początku.

Gwiazdor serialu pod koniec stycznia stracił swoją mamę. Z treści nekrologu, który opublikował na swoich łamach „Super Express”, wynika, że Barbara Precigs odeszła 26 stycznia 2021 roku w wieku 97 lat.

Po 14 latach znaleźli ciało pod posadzką. Sukces krakowskiego Archiwum X w związku z zaginięciemPo 14 latach znaleźli ciało pod posadzką. Sukces krakowskiego Archiwum X w związku z zaginięciemCzytaj dalej

– „Można odejść na zawsze, by stale być blisko…” Ks. Jan Twardowski Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 26 stycznia 2021 roku w wieku 97 lat odeszła od nas Barbara Precigs z domu Szybowska Syn Andrzej, Synowa Katarzyna i Wnuczki Natalia i Emilia z Rodzinami – przekazano w nekrologu.

Jak podała redakcja „Super Expressu”, mama aktora prawdopodobnie zostanie pochowana w grobie przy mężu, który spoczął na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie. Fani wspierają gwiazdora serialu w czasie żałoby.

Choć Andrzej Precigs rzadko pojawia się na pierwszych stronach gazet, aktor ma na swoim koncie występy również w innych popularnych serialach. Fani mogli go zobaczyć m.in. w „Polskich drogach” i „Prawie Agaty”.

Gwiazdor „M jak miłość” pojawił się również w wielu cenionych produkcjach filmowych tj. „C.K. Dezerterzy”, „Trzy kolory. Biały”, „Gry uliczne”, „Amok” czy „Cudzoziemka”.

Andrzej Precigs w 1972 roku skończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi i w tym samym roku zadebiutował na scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Artysta zajmuje się również dubbingiem.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News